Відновлення інформації
 
Відновлення файлів

Відновлення файлів


Програми для відновлення видалених файлів з жорсткого або зовнішнього диска, карти пам’яті цифрової фотокамери або мобільного телефону, USB флешки. Програми відновлюють не тільки випадково видалені файли, але і інформацію загублену в результаті форматування, розбиття носія інформації на розділи або видалення логічного розділу

Програма для відновлення файлів

Шукаєте, як відновити видалені файли? Видалили важливі документи, стиснуті архіви чи цифрові зображення та фотографії з флешки? Потрібно повернути дані після форматування логічного розділу FAT або NTFS? Випадково відформатували вбудований або зовнішній жорсткий диск?
Метки: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Як відновити файли та папки з комп’ютера, ноутбука?

Не знаєте, як відновити видалені фали або цифрові документи? Бажаєте відновити випадково видалені файли та каталоги з «Кошика»? Випадково відформатували логічний розділ у файловій системі NTFS або FAT?
Метки: , , , ,

Повернути видалені файли з програмою RS File Recovery

Повернути видалені файли дійсно просто. Переконайтеся в цьому, завантаживши та встановивши програму RS File Recovery. Покрокове відновлення інформації зможе освоїти навіть недосвідчений користувач завдяки докладним інструкціям, які ви зможете побачити в кожному новому вікні програми.
Метки: , , , , , , , , , , , ,