Восстановление данных
 
Відновлення пошкоджених файлів

Відновлення файлів JPEG, JPG, TIFF, TIF, PNG пошкоджених після відновлення, вірусу, збою живлення комп’ютера


Відновлення пошкоджених файлів, фотографій, цифрових зображень JPEG, JPG, TIFF, TIF, PNG після вірусної атаки, невдалої спроби відновлення даних. Відновлення файлів з ушкодженою структурою, що не відкриваються або відкриваються з помилкою. Виправлення структури файлів цифрових зображень, які не відчиняються у великому розмірі і доступні тільки в «preview».

Програма для відновлення пошкоджених файлів

Шукаєте спосіб, як відновити пошкоджені файли?Повернули видалені дані, а вони не відкриваються? При спробі відкрити файл система видає помилку? Відновлені фотографії відкриваються тільки в мініатюрі?
Метки: , , , ,

Як відновити пошкоджені файли?

Шукаєте програму для відновлення ушкоджених файлів? Після відновлення даних потрібні файли не відкриваються, або працюють некоректно? Не знаєте, як відновити структуру пошкоджених фотографій?
Метки: , , , ,

Скриншоти до програми RS File Repair

RS File Repair – програма, яка допоможе вам виправити структуру файлів, порушену вірусною атакою або збоєм в роботі обладнання, відновити пошкоджені файли, які не відкриваються або відкриваються з повідомленням про помилку, ліквідувати наслідки невдалого відновлення видалених даних.
Метки: , , , ,