Відновлення пошкоджених файлів, фотографій, цифрових зображень JPEG, JPG, TIFF, TIF, PNG після вірусної атаки, невдалої спроби відновлення даних. Відновлення файлів з ушкодженою структурою, що не відкриваються або відкриваються з помилкою. Виправлення структури файлів цифрових зображень, які не відчиняються у великому розмірі і доступні тільки в “preview”.

Програма для відновлення пошкоджених файлів

Шукаєте спосіб, як відновити пошкоджені файли?Повернули видалені дані, а вони не відкриваються? При спробі відкрити файл система видає помилку? Відновлені фотографії відкриваються тільки в мініатюрі?

Читати далі
Tags: , , , ,

Як відновити пошкоджені файли?

Шукаєте програму для відновлення ушкоджених файлів? Після відновлення даних потрібні файли не відкриваються, або працюють некоректно? Не знаєте, як відновити структуру пошкоджених фотографій?

Читати далі
Tags: , , , ,

Скриншоти до програми RS File Repair

RS File Repair – програма, яка допоможе вам виправити структуру файлів, порушену вірусною атакою або збоєм в роботі обладнання, відновити пошкоджені файли, які не відкриваються або відкриваються з повідомленням про помилку, ліквідувати наслідки невдалого відновлення видалених даних.

Читати далі
Tags: , , , ,