Компанія Recovery Software

Компанія Recovery Software була заснована у 2008 році. Основним напрямком компанії стала розробка спеціалізованих програмних засобів для відновлення інформації з жорстких дисків та інших типів запам’ятовуючих пристроїв.

Задачі компанії

Забезпечення україномовного і російськомовного сегмента користувачів ефективними засобами для відновлення інформації професійного рівня, а також якісна технічна підтримка користувачів на усіх етапах процесу повернення втраченої інформації.

Підтримка користувачів

Recovery Software забезпечує підтримку усіх програм в телефонному режимі, електронною поштою, онлайн-чату, скайпу та інших месенджерах. Ми надаємо безкоштовну технічну підтримку для всіх користувачів, незалежно від того, зареєстровані вони чи ні. Навіть якщо нас нема на зв’язку в даний момент, Ви завжди можете написати нам і гарантовано отримати відповідь на всі запитання

Компанія Recovery Software працює з понеділка по п’ятницю з 9-00 до 18-00 по київському часу. Для онлайн підтримки також можна скористатися вікном чату в правій нижній частині екрану.

Наші контакти

Технічна підтримка користувачів відбувається через телефон, електронну пошту, онлайн чат чи Skype.

Обслуговування клієнтів за місцем фактичного розташування – не надається.

Адреса: Київ, вул. Ярославів Вал, б.38-а, оф.801

Телефон підтримки: +38 099 000-399-0

Електронна адреса:

Технічні питання: [email protected]
Питання придбання: [email protected]

Нашим партнерам

Ми зацікавлені в нових платформах для розповсюдження нашого програмного забезпечення. Recovery Software гарантує вигідну співпрацю та високі процентні ставки від продажу кожному партнеру, незалежно від розміру компанії. Щоб взяти участь в партнерській програмі напишіть нам на адресу:[email protected].

Comments are closed.