Завантажити програми безкоштовно

На цій сторінці Ви зможете безкоштовно завантажити програми для відновлення втраченої, видаленої, відформатованої, або знищеної вірусами інформації з жорсткого диска, флешки, або карти пам’яті любого типу. Після інсталяції демонстраційної версії програм від Recovery Software Ви зможете провести сканування носія інформації та продивитись всі дані в режимі попереднього перегляду. Якщо видалені файли доступні для попереднього перегляду – це являється гарантією успішного відновлення.

Програмний комплекс для відновлення жорсткого диска та флешок

RS Partition Recovery

Програма для відновлення інформації RS Partition Recovery здатна повернути випадково видалену, стерту, відформатовану та втрачену інформацію з жорсткого диска, USB-флешки, карти пам’яті та інших пристроїв.

Розмір: 40.8 MB

Версія: 3.3

Завантажити програму для аналізу браузера

RS Browser Forensics

Програма для аналізу використання браузерів RS Browser Forensics відображає відвідані сторінки та веб-сайти після очищення історії, або після відвідання в режимі «інкогніто». Також програма здатна повернути забуті паролі, дані для входу в облікові записи соціальних мереж.

Розмір: 20.1 MB

Версія: 2.3

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення даних NTFS розділів

RS NTFS Recovery

Програма призначена для відновлення NTFS розділів RS NTFS Recovery відновлює інформацію на дисках, флешках , картах пам’яті після форматування та видалення з файловою структурою NTFS.

Розмір: 39.7 MB

Версія: 3.3

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення даних FAT розділів

RS FAT Recovery

Програма призначена для відновлення FAT розділів RS FAT Recovery відновлює інформацію на дисках, флешках, картах пам’яті після форматування та видалення з файловою структурою FAT.

Розмір: 39.7 MB

Версія: 3.3

Реєстрація Завантажити

Програмний комплекс для відновлення документів
Microsoft Office, OpenOffice та Adobe PDF форматів

RS Office Recovery

Програма RS Office Recovery відновлює видалені документи та таблиці MS Office та OpenOffice з усіх видів цифрових носіїв

Розмір: 16.4 MB

Версія: 3.0

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення видалених документів MS Word та OpenOffice

RS Word Recovery

Програма RS Word Recovery відновить видалені та відформатовані документи MS Word, OpenOffice з усіх різновидів цифрових носіїв.

Розмір: 16.6 MB

Версія: 3.0

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення видалених таблиць MS Excel и OpenOffice

RS Excel Recovery

Програма RS Excel Recovery відновить видалені та відформатовані таблиці MS Excel, OpenOffice з усіх різновидів цифрових носіїв.

Розмір: 16.4 MB

Версія: 3.0

Реєстрація Завантажити

Комплекс програм для відновлення видалених даних

RS Data Recovery

Пакет програмного забезпечення RS Data Recovery містить в собі два ефективних засоби для екстреного відновлення втрачених, видалених або відформатованих файлів: RS File Recovery та RS Photo Recovery.

Розмір: 102 MB

Версія: 3.1

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення усіх типів файлів

RS File Recovery

Програма для відновлення файлів RS File Recovery повертає видалені, випадково відформатовані або втрачені документи, графічні та медіа файли, музику, відео, архіви, компоненти програм та інші файли.

Розмір: 40.7 MB

Версія: 5.3

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення видалених цифрових зображень та фотографій


RS Photo Recovery

Програма для відновлення фотографій RS Photo Recovery поверне видалені фотографії, випадково відформатовані зображення з карти пам’яті фотокамери, або втрачені через програмні помилки графічні файли. RS Photo Recovery працює з усіма типами зображень, включаючи RAW файли.

Розмір: 13.9 MB

Версія: 5.1

Реєстрація Завантажити

Програма для відновлення пошкоджених файлів

RS File Repair

Програма для відновлення пошкоджених файлів RS File Repair являє собою ефективний програмний засіб для відновлення пошкоджених файлів. Програма зможе повернути структуру файлів після невдалого відновлення, пошкодження вірусною атакою, або апаратного збою.

Розмір: 3.70 MB

Версія: 1.1

Реєстрація Завантажити

Установка програми

Спеціалісти Recovery Software не рекомендують інсталювати програми для відновлення на той носій, з котрого буде відбуватись процес відновлення даних. Це допоможе запобігти перезапису та затиранню видалених об’єктів. Якщо на Вашому комп’ютері встановлений один жорсткий диск, завжди можна інсталювати програми для відновлення на USB-флешку, чи провести процес відновлення, під’єднавши носій до другого ПК