Recover HDD Data
 
Блог

Блог Recovery Software про відновлення видалених даних, методах і способах відновлення інформації, про програми для відновлення файлів

Відновлення даних з відформатованих дисків

Відновлення інформації після форматування дисків, USB-флешок і карти пам’яті вимагає ретельного вибору інструментів для відновлення даних. Використання інструментів, призначених для вирішення різних загальних завдань, може дати непередбачувані результати. У цій статті ми пояснимо відмінності між деякими інструментами для відновлення даних в контексті здобуття інформації з відформатованих дисків.

Continue reading
Tags: , , , , , , , ,

Виправляємо помилку «Структура диска пошкоджена. Читання неможливо»

Варто запам’ятати, що помилка «Структура диска пошкоджена. Читання неможливо» свідчить про серйозні неполадки. Сьогодні ми розповімо, чому це відбувається і як відновити втрачені дані, якщо помилку неможливо виправити.

Continue reading

Видалення файлів без можливості відновлення

Сьогодні ми розглянемо найефективніші способи повного видалення файлів без можливості відновлення.

Continue reading

Шифрування файлів і папок в Windows: BitLocker і EFS

У цій статті ми розповімо про те, як зашифрувати файли і папки стандартними методами Windows 10, а також розглянемо дві утиліти для шифрування: BitLocker і EFS.

Continue reading

Перевірка та виправлення помилок жорстких дисків – CHKDSK

Команда CHKDSK призначена для перевірки та усунення логічних помилок на жорсткому диску. Нижче ми розглянемо особливості її роботи і інші функції утиліти.

Continue reading

Відновлення пошкодженого профілю Windows

Не знаєте, що робити, якщо не запускається обліковий запис користувача Windows або виникає помилка «не вдається увійти в обліковий запис»? Вирішення цих та інших проблем зі входом в профіль буде приведено нижче.

Continue reading

Використовуємо безкоштовну програму Victoria для тестування і виправлення жорсткого диска

Безкоштовна програма для перевірки і виправлення жорстких дисків Victoria є ефективним і універсальним засобом, призначеним для проведення тестів і виправлення всіляких помилок жорстких дисків. Нижче ми розберемо її функції, особливості та основні можливості

Continue reading

Виправляємо помилки S.M.A.R.T. на SSD і жорстких дисках

Що таке S.M.A.R.T.? Чому виникають SMART помилки і про що це говорить? Нижче ми детально розповімо про причини і методи усунення подібних проблем.

Continue reading
Tags: , , , , , , , ,
Online Chat with Recovery Software