Блог Recovery Software про відновлення видалених даних, методах і способах відновлення інформації, про програми для відновлення файлів

Як відключити або налаштувати Defender Windows 11

Defender Windows 11 (Захисник Windows 11) – це рідний антивірус операційної системи Windows 11. Забезпечує базовий рівень захисту. Як запустити Defender? Як витягти файл із його карантину? Як додати файли у винятки Defender? Як його відключити за необхідності? Що робити, якщо у його роботі виникають проблеми? Розглянемо всі значущі питання у роботі штатного антивірусу Windows 11.

Читати далі

Як відновити дані з масиву RAID-Z у TrueNAS

Спеціалізована операційна система TrueNAS являє собою одне з кращих рішень по управлянню саморобними NAS-сховищами. Але в неї є свої нюанси – процес відновлення даних зі сховища, що базується на TrueNAS, може бути ускладнений. Не всі програми для відновлення даних працюють з файловою системою TrueNAS і її специфічними RAID-масивами. Нижче розглянемо популярні програми для відновлення даних. Подивимось, які з них гідні для TrueNAS. І розберемось, власне, як же відновити дані з NAS на базі TrueNAS.

Читати далі

Файлова система REFS та відновлення даних

Яке призначення, переваги та недоліки файлової системи REFS? Нижче ми наведемо порівняльні відмінності REFS, NTFS та поговоримо про особливості роботи та відновлення втраченої інформації з файлових систем різних типів.

Читати далі

Встановлення та налаштування TrueNAS

TrueNAS– одна з оптимальних операційних систем для NAS, раніше відома як FreeNAS. Це безкоштовна операційна система, яку можна вільно використовувати для роботи NAS, укомплектованих самостійно. Вагома перевага TrueNAS – можливість роботи з сучасною продуктивною файловою системою ZFS. Реалізує унікальні конфігурації відмовостійких RAID-масивів RAID-Z та RAID-Z2.Як встановити TrueNAS на сховище NAS? Як налаштувати цю систему для базових потреб? І як підключити NAS на Windows-комп’ютері?

Читати далі

Відновлення файлів попередньої версії Windows (Windows.old)

Сьогодні ми розберемо, як повернути попередню версію Windows, якщо встановлено Windows 8/10, навіщо потрібна папка Windows.old, чому вона займає багато місця і як її можна видалити.

Читати далі

Як відновити та перевірити цілісність системних файлів Windows (SFC та DISM)

Вбудовані засоби відновлення системних файлів Windows 10 (FSC та DISM) дозволяють швидко повернути систему у працездатний стан. Сьогодні ви навчитеся сканувати систему на помилки, відновлювати пошкоджені дані, а також вирішувати інші проблеми з ОС.

Як перевірити цілісність системних файлів Windows та відновити їх за допомогою SFC та DISM Читати далі

Збірка NAS своїми руками або NAS зі старого комп’ютеру

Одне із актуальних питань сьогодення в сфері IT – зберігання даних, їх безпека та багатокористувацький доступ. Для вирішення цього питання існують системи SAN та NAS. Що таке NAS, для чого служить, які можливості має? Варто придбати готовий такий пристрій чи укомплектувати його самостійно? Як зробити NAS своїми руками?

Читати далі

Як відновити видалені файли антивірусом Аваст

Як відновити видалені файли антивірусом Аваст? Що робити, якщо Аваст заблокував програму, як розблокувати її? Часто антивірус Avast видаляє файли – наші користувацькі файли або файли запуска програм, розцінюючи їх як загрози. Що робити, якщо ці файли і програми не є загрозами, а Avast просто спрацьовує помилково? Як визволити дані з карантину антивірусу? Як відновити дані, якщо вони знищені антивірусом? З цими та іншими питаннями давайте розберемось.

Читати далі