Як відновити незбережений або перезаписаний файл Microsoft Excel

Файл Microsoft Excel не зберігся або був перезаписаний пустим документом? Не переймайтесь! Його ще можна відновити за допомогою вбудованих засобів або спеціалізованою програмою для екстреного відновлення.

Як відновити незбережений або перезаписаний файл Microsoft Excel Читать далее

Створення завантажувальної флешки Windows

Сучасні технології поступово витісняють старі та архаїчні рішення. Нема вже тих, хто використовує касети на плівці, дискети та інші застарілі типи носіїв, що були витиснені швидкими та високоємними компакт-дисками. Але прогрес виявився нещадним навіть і для оптичних накопичувачів, займавших головну роль серед знімних накопичувачів на протязі багатьох років. В даний момент компакт-диски поступилися USB-флеш накопичувачам, що стали основним засобом для передачі достатньо великих обсягів інформації. Це обумовлено зручністю використання, доступністю, швидкістю передачі даних а також значною ємністю флешок. Таким чином більшість сучасних комп’ютерів вже «з заводу» йдуть без дисководів, комплектуючись лише портами USB.

Створення завантажувальної флешки Windows 10 Читать далее
Метки: , , , , , , , , ,

Як відновити історію чатів, контакти та файли Viber на телефоні з Android, або комп’ютері з Windows

Для забезпечення безпеки листування, Viber обладнаний спеціальною системою бекапа (резервного копіювання), яка зберігає листування користувачів. Варто зазначити, що бекап зберігає лише текстові повідомлення, тому відновити фото та передані файли, на жаль не вийде (на місці них будуть відображені записи «Відеоповідомлення», «Фотоповідомлення» тощо). Також за допомогою бекапа користувач не зможе перенести видалені повідомлення назад у месенджер.

Як відновити історію чатів, контакти та файли Viber на телефоні з Android, або комп’ютері з Windows Читать далее
Метки: , , , , , ,

Як відновити незбережені документи Microsoft Word

Раптово відключили світло, зачепили кабель живлення комп’ютера, випадково перезавантажили ноутбук або вірус пошкодив операційну систему?.. А Ви так і не зберегли цінний документ, над яким працювали пів дня? Не варто впадати у відчай, відновити файл ще можна, особливо якщо втрата була викликана дрібною неприємністю, а сам комп’ютер продовжує працювати без проблем.

Як відновити незбережені документи Microsoft Word Читать далее
Метки: , ,

Відновлення логічних розділів з пошкоджених жорстких дисків

Сьогодні ми поговоримо про причини та методи відновлення розділів жорстких дисків, що були втрачені через пошкодження головного завантажувального запису.

Восстановление разделов с поврежденных жестких дисков Читать далее
Метки: , , , , ,

Як відновити дані з RAW диска?

Будь-які деструктивні дії в файловій системі логічного диска призводять до того, що кожен програмний компонент, спроектований для нормальної роботи в чіткій структурі, починає працювати з помилками. Це виражається в проблемах з розумінням файлової системи та неправильному зчитуванні її пошкоджених областей. Логічний розділ з пошкодженою файловою системою автоматично отримує запис RAW.

Читать далее
Метки: , , , , , , , , , , , , , ,

Відновити видалені файли з USB флешки

Потрібно відновити файли з USB флешки, або не знаєте, як відновити видалені документи після форматування USB флешки?

В сучасному світі цифрова інформація стала частиною життя кожної людини. Документи, фотографії, бібліотеки, презентації та інші дані перемістилися з архівних приміщень на компактні носії даних – USB-флешки. Навіть під самим словом «інформація» усе частіше мають на увазі саме дані, що зберігаються в електронному вигляді. Це й не дивно, бо електроні запам’ятовуючі пристрої пропонують більш зручне, практичне та раціональне зберігання даних.

Читать далее
Метки: , , , , ,