Гарантії повернення коштів

Кожен покупець може скористатися правом повернення коштів за придбання програмного забезпечення RecoverySoftware, згідно з вказаними умовами.

Перед придбанням любого з продуктів або пакету програмного забезпечення, ми рекомендуємо протестувати програми в режимі безкоштовних демонстраційних версій, котрі доступні до завантаження на сайті.

Повернення коштів можливе протягом 14 днів з моменту придбання в випадках, передбачених політикою повернення. Якщо 14-денний термін був перевищений, повернення коштів не відбувається.

1. Повернення коштів неможливе в таких випадках:

1. Якщо клієнт не ознайомився з описом продуктів та не протестував пробну версію програми перед придбанням, а також якщо програма не відповідає сподіванням клієнта через недостатнє розуміння її функцій та можливостей.

Однак компанія Recovery Software надає можливість обміну придбаного продукту на більш відповідний до клієнта.

2. Якщо клієнт відмовляється отримувати реєстраційний код після успішного завершення замовлення. Якщо замовлення було підтверджене, лист з реєстраційними даними буде автоматично відправлений клієнту. Як правило, лист приходить на протязі години з моменту здійснення замовлення. Компанія не може впливати на затримки, пов’язанні з проблемами в роботі Інтернету або системи, налаштуваннями електронної пошти клієнта та іншими ситуаціями. Якщо у клієнта виникли питання стосовно отримання коду, слід обов’язково звернутися до служби технічної підтримки Recovery Software через Live Chat або за електронною адресою ([email protected]).

3. Якщо клієнт відмовляється співпрацювати зі службою технічної підтримки Recovery Software, заявляє про «несправність» в роботі програмного забезпечення, але не надає інформації про проблему або відмовляється використовувати рішення, які пропонують спеціалісти компанії.

4. Якщо клієнт «передумав».

2. Компанія гарантує повернення коштів в таких випадках:

1. Якщо клієнт випадково придбав «не те» програмне забезпечення, а потім придбав необхідний продукт Recovery Software. Ми повернемо кошти за невідповідне програмне забезпечення.

2. Якщо клієнт двічі придбав одне й те саме програмне забезпечення. Ми зможемо повернути кошти або замінити його іншим продуктом Recovery Software.

3. Якщо клієнт не отримав листа з реєстраційним кодом протягом 24 годин після придбання програми, не отримав код від співробітників або служби підтримки Recovery Software, а також не отримав своєчасної відповіді від представників компанії протягом 24 годин після звернення. Компанія поверне гроші за покупку, якщо клієнт не підтвердить необхідність отримання замовлення.

4. Якщо клієнт зміг продивитися відновлювані файли в демонстраційній версії програми, але йому не вдалося відновити дані в зареєстрованій програмі, і команда технічної підтримки не змогла підібрати рішення для цієї проблеми. В такому випадку буде відшкодована повна сума замовлення.

При відсутності претензій до працездатності продукту і відсутності технічних проблем в роботі програмного забезпечення, які впливають на виконання основних функцій програм, повернення коштів не здійснюється.

Заявка на повернення коштів буде прийнята при оформленні відповідного запиту до служби технічної підтримки Recovery Software з вказанням назви придбаного продукту, дати купівлі, а також причини повернення.

Якщо проблема клієнта не була вирішена в ході консультацій, повернення коштів відбувається протягом 72 годин, при відсутності затримок в роботі банків та платіжних систем. Кошти будуть зараховані на банківську картку або платіжний обліковий запис, який використовувався для оплати замовлення.

При поверненні коштів клієнт зобов’язаний видалити програмне забезпечення з комп’ютера. Якщо програма була придбана на CD-диску, його необхідно знищити.