Як відновити дані з флешки або диска після форматування?


Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/sites/11/partition_recovery/rs_partition_recovery_main.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 929

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/sites/11/partition_recovery/rs_partition_recovery_find_partition.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 929

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/sites/11/partition_recovery/rs_partition_recovery_type_analysis.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 929

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/sites/11/partition_recovery/rs_partition_recovery_result.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 929

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/sites/11/partition_recovery/rs_partition_recovery_save_as.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 929

Не знаєте, як повернути видалені дані з флешки, жорсткого диска чи карти пам’яті? Шукаєте, як відновити втрачені дані з логічного розділу FAT або NTFS? Необхідно повернути файли та зберегти логічну структуру диска, або відновити цілий розділ після форматування?

Як відновити дані з флешки за допомогою

RS Partition Recovery

Спробуйте використати RS Partition Recovery для відновлення логічних розділів диска. Програма RS Partition Recovery зможе повернути окремі видалені файли та інформацію, а також цілі відформатовані розділи навіть після сильних пошкоджень логічної структури носія. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс та спеціальний майстер відновлення допоможуть швидко розібратися з функціями RS Partition Recovery, а також всього в декілька дій реконструювати пошкоджені розділи.

Завантажити Реєстрація Скріншоти

Вибір логічного розділу або змінного носія для сканування

Для початку процесу відновлення, потрібно запустити RS Partition Recovery та вибрати необхідний носій або логічний розділ, звідки пропала цінна інформація. Інтерфейс програми схожий по роботі зі стандартним інтерфейсом провідника Windows, що дозволяє швидко знайти потрібний диск. Окрім цього, в програмі присутній спеціальний майстер, котрий допоможе провести користувача по процесу відновлення максимально швидко і зрозуміло.

Якщо потрібно відновити інформацію з видаленого розділу, достатньо запустити майстер на панелі інструментів, або через вкладку «Файл» – «Майстер». У вікні вибору диска треба натиснути кнопку «Зайти диски». Усі диски будуть відображені у відповідному вікні, де з ними можна буде працювати як і з реально наявними.

Створення віртуального образа диску

Окрім функцій прямого відновлення, RS Partition Recovery має можливість створення дискових образів. Це дозволяє використовувати фізичний носій в штатному режимі (не переживаючи за можливість перезапису видаленої інформації), а також відновлювати втрачену інформацію в будь-який час.

Для створення образу необхідно: виділити фізичний накопичувач в меню програми та натиснути по кнопці «Зберегти диск» на панелі інструментів.

Після цього у наступному вікні треба вказати область диску, місце для збереження та ім’я. Спеціалісти Recovery Software рекомендують створювати образ диска в повному обсязі. Це зможе гарантувати можливість повного відновлення видалених файлів.

Щоб продовжити процес відновлення з образу, достатньо натиснути по пункту «Монтувати диск» на панелі інструментів та вибрати необхідний образ носія. Після цього з ним можна буде працювати, як і зі звичайним фізичним накопичувачем.

Сканування обраного диска

Для сканування диску необхідно двічі натиснути лівою клавішею мишки по накопичувачу або логічному розділу, після чого необхідно вказати метод проведення аналізу. Наразі є два методи сканування: «Швидке сканування» – для пошуку файлів, котрі були видалені відносно недавно, а також «Повний аналіз» – глибокий пошук усієї інформації, котра може бути відновлена за допомогою програми.

Результати сканування, пошук необхідних файлів у відновленому розділі

Після аналізу диску в дереві Провідника буде відображено список папок, котрі знаходяться на обраному диску. Обираючи необхідний каталог, користувач зможе продивитись його вміст в реальному часі. Усі видалені об’єкти помічені червоним хрестиком.

Щоб побачити лише видалені об’єкти та сховати наявні, можна використати фільтри. Для цього достатньо перейти в пункт «Вид» – «Фільтри» і обрати необхідний метод відображення.

Для швидкого пошуку необхідних файлів слід використати опцію «Пошук». Її можна викликати натиснувши іконку лупи, або використати комбінацію клавіш Ctrl+F.

Знайшовши необхідні об’єкти слід перейти до фактичного відновлення файлів.

Відновлення і збереження даних

Для відновлення просканованого розділу зі збереженням його структури, або повернути лише конкретні файли з нього, достатньо виділити обрані томи чи файли та натиснути кнопку «Відновити» на основній панелі інструментів RS Partition Recovery. Також меню функції відновлення можна викликати натиснувши по об’єкту правою клавішею миші та вибравши пункт «Відновлення», при подвійному натискуванні лівою клавішею миші по файлу, або за допомогою комбінації гарячих клавіш Ctrl+R.

Якщо у Вас з’явилась необхідність відновлення зразу декількох файлів з різних каталогів, слід використати панель «Список відновлення» (розташована в правій нижній частині вікна програми). Для цього достатньо просто перенести необхідні файли на панель, або натиснути правою клавішею миші та обрати пункт «Додати до відновлення». Для запуску процесу відновлення треба перейти в графу «Файл» та вибрати пункт «Відновити зі списку» (або використати комбінацію клавіш Ctrl+Alt+R).

У вікні майстра «Збереження файлів» потрібно вибрати необхідний метод збереження даних. Користувач зможе зберегти інформацію на жорсткий диск, записати на компакт-диски CD та DVD, створити віртуальний образ, або завантажити файлі на FTP-сервер.

Важливо: радимо зберігати відновленні файли на інший носій (не той, з якого проходить процес відновлення). Це необхідно для запобігання перезапису, котрий може нашкодити файлам, що відновлюються. Таким чином, відновлюючи файли з диска C, рекомендовано зберігати відновлені файли на флешку, чи вивантажувати на сервер.