Програма для відновлення інформації з жорсткого диска та флешки

Шукаєте, як відновити форматовану флешку чи розділи диска? Потрібна програма для відновлення USB-флешки? Відформатували жорсткий диск і вже встигли розбити його на нові розділи, після чого виявилось, що накопичувач містив важливу або ціну інформацію? Системний збій привів до втрати чи пошкодження розділу? Не переймайтесь. Ваші дані все ще можна повернути!

Відновлення жорсткого диска та флешки програмою

RS Partition Recovery

Насправді відновлення видалених даних з пошкоджених накопичувачів – проста справа, якщо використовувати спеціальне програмне забезпечення від Recovery Software! Скористуйтеся доступним та зрозумілим інструментом для відновлення даних у найскладніших випадках – RS Partition Recovery.

Завантажити Реєстрація Скриншоти

Утиліта допоможе швидко повернути нещодавно видалені дані, та відновить файли з будь-яких носіїв навіть при значних пошкодженнях диска, відтворивши їх логічну структуру. Функція попереднього перегляду дозволить побачити вміст пошкоджених розділів в початковому вигляді та ефективно повернути усі необхідні дані.

Кращий спосіб відновити дані

RS Partition Recovery зможе буквально «скасувати» процес видалення всього за декілька секунд! Для цих цілей утиліта проводить ретельне сканування обраного носія, щоб відшукати максимальну кількість втрачених даних. Також програма підтримує відновлення дуже пошкоджених, форматованих, перерозподілених HDD накопичувачів, реконструюючи оригінальну структуру файлів.

Попередній перегляд відновлюваних файлів

Завдяки вбудованій в утиліту функції Preview (попередній перегляд) Ви одразу зможете побачити результати роботи програми, ще не розпочавши безпосередньо самого процесу відновлення. Це дозволяє швидко знайти втрачений документ, видалені фотографії та зображення, архіви й інші цінні дані. Режим попереднього перегляду доступний в демонстративній версії програми, яку можна безкоштовно завантажити на нашому сайті. Інсталюйте RS Partition Recovery, проведіть сканування носія та перегляньте видалені файли в реальному часі абсолютно безкоштовно!

Максимальна ефективність відновлення завдяки глибокому аналізу!

RS Partition Recovery зможе відновити максимальну кількість інформації, незалежного від того, наскільки сильними були їх ушкодження. Це можливо завдяки спеціальному алгоритму глибокого аналізу поверхні носія, який ретельно перевіряє та знаходить усі дані, які ще можливо повернути. Сектор за сектором, глибоке сканування виявляє рештки видалених файлів, та проводить контентно-залежний пошук. Варто зазначити, що для глибокого аналізу потрібно більше часу, але це повністю компенсується можливістю відновити навіть ті дані, котрі були видалені навіть декілька місяців тому!

Безпечне відновлення даних з віртуального образу

Потрібно безпечно відновити дані з дуже пошкодженого накопичувача? RS Partition Recovery пропонує користувачу можливість створення віртуального образу носія, що зможе забезпечити максимальну безпеку під час відновлення цінної інформації. Утиліта вміє створювати точну «копію» пошкодженого диска, зберігаючи весь його вміст в один ISO-файл. Після створення образу, Ви зможете відключити ушкоджений накопичувач та продовжити безпечне відновлення даних з ISO-файлу у будь-який час!

Підтримка усіх сучасних операційних та файлових систем

Програма для відновлення даних RS Partition Recovery підтримує роботу з усіма різновидами електронних накопичувачів, які були відформатовані в різних варіаціях файлових систем FAT та NTFS. Саме тому Ви легко зможете повернути дані з флешок, жорстких HDD дисків, швидкісних твердотільних запам’ятовуючих пристроїв SSD, карт пам’яті цифрових фотоапаратів, смартфонів, USB-флешок усіх типів від будь-яких виробників. Під час тестувань RS Partition Recovery ми власноручно перевірили безліч запам’ятовуючих пристроїв і всі з них дали позитивний результат.

Можливості програми:

  • Повернення даних, втрачених після форматування та видалення логічного розділу FAT або NTFS;
  • Реконструкція розділів, пошкоджених через збій живлення або інші проблеми з обладнанням;
  • Підтримка роботи з усіма типами вбудованих або змінних запам’ятовуючих пристроїв;
  • Відновлення даних з образів та дисків віртуальних машин у форматах: *.dsk, *.hdd, *.vdi, *.vhd, *.vhdx, *.vmdk;
  • Виправлення пошкоджених розділів та відтворення значно ушкоджених логічних структур дисків;
  • Можливість безпечного відновлення з образу пошкодженого накопичувача;
  • Відновлення цифрових документів MS Office (Word, PowerPoint, Excel та інші), Adobe, файлів баз даних, графічних зображень, знімків, цифрових відео з будь-яких фото та відеокамер, аудіо файлів та інших типів даних;
  • Підтримка усіх відомих файлових систем, включаючи: FAT, exFAT, FAT 16, FAT 32, NTFS, NTFS 4, NTFS5;
  • Робота в усіх актуальних операційних системах Microsoft: Windows XP, 2003, Vista, 2008 Server та Windows 7, 8, 10.