Відновлення інформації
 
Відновлення флешки
 
Як користуватися програмою RS Partition Recovery

Як користуватися програмою RS Partition Recovery

Відновити дані з видаленого або пошкодженого розділу і навіть повністю відновити структуру та весь вміст жорсткого диска після форматування тепер під силу кожному. Скористайтеся програмою RS Partition Recovery і відновіть втрачену інформацію миттєво у повному обсязі.

Скриншоти програмы

RS Partition Recovery

Скриншоти до RS Partition Recovery допоможуть вам оцінити простоту і зручність роботи з даним програмним забезпеченням. Отже, завантажте та встановіть програму RS Partition Recovery, щоб почати роботу з відновлення втрачених даних. Зверніть увагу, що утиліту не слід встановлювати на диску або в розділі, в яких містилася відновлювана інформація, бо це може призвести до перезапису.

Завантажити Реєстрація

Після встановлення утиліти в головному вікні програми оберіть диск, з якого бажаєте відновити файли. Якщо програмі потрібно буде сканувати великі обсяги інформації, це займе деякий час.

Програма RS Partition Recovery для відновлення флешки після форматування

У меню програми оберіть необхідний тип аналізу. У більшості випадків достатньо буде швидкого сканування – основний обсяг втраченої інформації вдасться повернути практично миттєво. У разі наявності значних ушкоджень файлової системи доцільно провести повний аналіз системи.

RS Partition Recovery - Вибір аналізу

Після закінчення сканування вказаних дисків всі виявлені в них файли будуть виведені у вікні зі стандартним інтерфейсом «Провідника». Обираючи папку, ви зможете переглядати її вміст. Видалені файли та папки будуть позначені спеціальним червоним хрестиком.

RS Partition Recovery - Результати аналізу

Щоб задати певні параметри пошуку видалених файлів або знайти та відновити тільки деякі з втрачених документів, ви можете скористатися формою пошуку через меню Правка-Пошук.

RS Partition Recovery - пошук видаленого файлу

Якщо ви видалили будь-які дані з диска, але не маєте можливості відразу ж відновити їх, ви можете створити і зберегти віртуальний образ поточного диска.

RS Partition Recovery - збереження образу диска».

Це дозволить вам працювати з розділом, на якому містилася важлива інформація, у звичайному режимі, не турбуючись про те, що інформацію з нього не можна буде відновити через те, що на носії з’являться нові файли. Скористайтеся функцією «Відновити диск» і у вікні, що відкриється, вкажіть параметри створення образу диска. Пізніше, за допомогою кнопки «Додати диск», ви зможете відкрити збережений образ диска і, додавши його до загального списку, працювати з ним, як з тим, що існує.

Щоб зберегти необхідні дані, використовуйте кнопку (або відповідний пункт меню) «Відновити». У вікні майстра «Збереження файлів» виберіть один зі способів збереження відновлених файлів. Краще, якщо дані будуть збережені не на тому ж диску, з якого вони відновлюються.

RS Partition Recovery - Відновлення і збереження файлів та папок

Зберегти відновлені файли на жорсткий диск.

RS Partition Recovery - Збереження відновлених файлів

Записати відновлені файли на CD або DVD диск.

RS Partition Recovery - Вибір файлів для запису на CD / DVD

Зберегти відновлені файли через FTP.

RS Partition Recovery - Збереження відновлюваних файлів на FTP

Або зберегти усі відновлювані дані в один ISO-файл.

RS Partition Recovery - Створення ISO образу з відновленими даними

Після збереження папка «Відновлені файли» з’явиться на обраному вами носії.

Чи була ця стаття корисною?
ТакНі

Comments are closed.

Залишити коментар