Як відновити дані з RAW диска?

Будь-які деструктивні дії в файловій системі логічного диска призводять до того, що кожен програмний компонент, спроектований для нормальної роботи в чіткій структурі, починає працювати з помилками. Це виражається в проблемах з розумінням файлової системи та неправильному зчитуванні її пошкоджених областей. Логічний розділ з пошкодженою файловою системою автоматично отримує запис RAW.


Основними причинами проблем з файловою системою являються:

  • Апаратний збій
  • Помилки на програмному рівні
  • Пошкодження даних файлової системи вірусами
  • Інші ушкодження файлової системи

Вищезазначені причини призводять до появи некоректних значень логічного диска, та руйнації сектора завантаження, MFT і областей головного запису завантаження.

Незначні пошкодження і помилки системних файлів можна виправити за допомогою вбудованих засобів відновлення. При більш серйозних пошкодженнях найкращий вихід – відновлення цінної інформації з RAW диска.

Що робити з RAW диском?

Для початку слід знати, що RAW – не є новою файловою системою! Ваш накопичувач все ще має формат NTFS або FAT, але система не може його правильно зчитати, тому диску був присвоєний RAW формат. Для відновлення працездатності розділу система автоматично запропонує найрадикальніший шлях – форматування в зрозумілій файловій системі. Форматування зможе виправити логічні помилки, але це призведе до повної втрати усієї інформації з розділу!

Спеціалісти Recovery Software рекомендують відкласти процес форматування на потім і спочатку зайнятись відновленням цінних даних з RAW диску.

Першим ділом, треба взнати, чи дійсно присутня помилка RAW диска. Для цього достатньо перейти в каталог «Цей комп’ютер» і натиснути по проблемному розділу правою клавішею миші. Якщо у вкладці «Загальні» Ви побачите надпис «Файлова система: RAW», або відсутній будь-який напис і присутня некоректна демонстрація місткості накопичувача, в такому випадку можна приступати до відновлення цінних файлів.

Якщо на проблемному накопичувачі залишились цінні файли та важлива інформація, слід використовувати перевірене і сучасне програмне забезпечення, що дозволить повернути усі фотографії, документи, медіафайли, компоненти програм і іншу інформацію з HDD і SSD дисків, флешок та карт пам’яті усіх типів.

Як відновити файли з RAW диска?

RS Partition Recovery являє собою спеціалізований програмний засіб для відновлення даних в самих важких ситуаціях. Програма легко обходить блокування RAW дисків і швидко відновляє усі файли з проблемного накопичувача. Відмітимо, не дивлячись на вузькоспеціалізований напрямок, RS Partition Recovery має зрозумілий і простий інтерфейс, а також спеціальний майстер відновлення, котрий допоможе відновити усю можливу інформацію користувачу з будь-яким досвідом роботи з комп’ютером.

Достатньо завантажити та інсталювати RS Partition Recovery (програму можна інсталювати на будь-який диск чи носій, окрім того, з якого буде проводитись процес відновлення), провести глибоке чи швидке сканування проблемного носія, та відновити усі цінні дані, які можна зберегти на інший диск, флешку, записати на CD/DWD чи завантажити на FTP-сервер.

В програмі доступний попередній перегляд відновлюваних файлів, а також спеціальні фільтри, що дозволять швидко знайти потрібні файли. Разом з RS Partition Recovery RAW диски, випадкові видалення і форматування, а також інші шляхи втрати цінної інформації перестануть бути для Вас проблемою!

Залишити коментар