Як відновити історію браузера


Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_welcome.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_users.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_browsers.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_bookmarks.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_passwords.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_images.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_downloads.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/browser_forensics/rs_browser_forensics_session.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Потрібно відстежити дії користувача в Інтернеті, подивитися список відвіданих онлайн-ресурсів, або перевірити на які сумнівні інтернет-портали був виконаний перехід з Вашого ПК (навіть якщо сліди онлайн-активності були вдало замасковані)?

Спробуйте програму

RS Browser Forensics

RS Browser Forensics – спеціалізоване програмне забезпечене, яке зможе швидко відновити видалену історію будь-якого браузера, повернути втрачені паролі облікових записів, відновити доступ до документів, переписувань, а також іншої інформації, необхідної для роботи в мережі.

ЗавантажитиРеєстрація

Швидке відновлення паролів, історії, списків відвіданих ресурсів, переписувань та іншого…

RS Browser Forensics являє собою потужний програмний комплекс, основною метою котрого являєтеся відновлення видаленої історії, списку завантажених файлів, втрачених паролів і даних для входу в облікові записи. Також програма дозволяє продивитись відвідані сайти, навіть якщо у браузера був ввімкнутий режим «Інкогніто». Сумуючи сказане вище, RS Browser Forensics стане ідеальним інструментом для повного аналізу онлайн активності користувача.

Контроль за дитиною в мережі, пошук цифрових доказів в криміналістичній практиці, відновлення паролів і доступу на онлайн-ресурси, відновлення випадково видаленої історії та даних для входу на сайти, відновлення даних облікових записів після атак хакерів або дій вірусних програм – потужний функціонал RS Browser Forensics, а також інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс допоможуть швидко виправити ці проблеми всього в декілька натискань мишкою!

Відновлення даних і аналіз активності

Відвідування онлайн-ресурсів, сайтів та форумів, введення паролів і даних для доступу, перегляд сумнівних сторінок, а також переписувань – усі ці дії лишають сліди, за допомогою котрих можна прослідкувати активність користувача, навіть якщо він знає способи їх видалення. Програма RS Browser Forensics спроможна проводити глибоке сканування накопичувача, котре виявляє найдрібніші фрагменти, що залишаються навіть після «замітання слідів».


RS Browser Forensics допоможе:

  • Виявити сайти та сторінки, котрі були відвідані користувачем (програма швидко відновить видалену історію в браузерах Mozilla, Opera, Google Chrome, Safari, Яндекс, Рамблер та інших). Після аналізу програмою, Ви зможете дізнатися скільки часу було проведено на конкретних сторінках і сайтах;
  • Відновити доступ до сайтів, паролі, закладки, історію завантажень і дані для входу в облікові записи;
  • Відновити доступ до переписувань, пошти, чатів та переглянути їх.

Покроковий розбір функцій RS Browser Forensics

Щоб почати роботу з RS Browser Forensics Вам достатньо завантажити програму з офіційного сайту і провести її інсталяцію. Після цього потрібно запустити RS Browser Forensics і натиснути по кнопці «Аналіз системи».

Після завершення аналізу системи, потрібно вибрати користувача, дії котрого потрібно перевірити.

Наступним кроком буде вибір браузера для перевірки.

Активність у деталях

Завершивши зі скануванням комп’ютера і браузера, в лівій частині екрану з’явиться список пунктів по перевірці.

Вкладка «Історія» відражає інформацію про відвідування онлайн-ресурсів і переходах по сторінках з посиланнями. Також на вкладці можна відсортувати «Візити», пошукові запроси (розділ «Пошук»), а також «Соціальні мережі». Для цього потрібно просто натиснути по необхідному розділу в верхній частині вікна. Таким чином Ви зможете швидко дізнатися детальну інформацію, час відвідування і посилання.

Важливо зазначити! Функціонал RS Browser Forensics допоможе знайти інформацію в повному обсязі, навіть якщо користувач видаляв історію, або вмикав режим перегляду «Інкогніто».

Дані «з зірочкою»

Окрім інформації о відвідуванні ресурсів, RS Browser Forensics зможе відновити доступ до закладок, котрі буди зроблені, збережені або експортовані в браузер. Інформація буде представлена у вигляді дерева каталогів. Історія завантажень відображається у власному розділі, де ви зможете побачити адреси ресурсів, з яких проводилось завантаження файлів, час роботи з ним, а також інформація про розміщення файлу на жорсткому диску.

Відновлення паролів

Більшість сучасних браузерів вміє зберігати логіни та паролі, що використовуються для входу в облікові записи на веб-сайтах. RS Browser Forensics зможе допомогти в відновленні доступу до цим даних. В свою чергу це дозволяє повернути доступ до чатів, переписок, листів електронної пошти, даних геолокації, контактам, історії пошукових запитів і інших даних. Повна інформація про дані для входу в облікові записи розміщена у вкладці «Паролі».

Доступ до документів

У вкладках «Зображення» та «Файли» ви зможете знайти інформацію про роботу користувача з будь-якими документами, які були переглянуті в браузері. Також ви зможете скористуватися функцією попереднього перегляду. Навіть якщо дані були видалені, ви зможете швидко відновити їх і зберегти на жорсткий диск.

Сесії та їх аналіз

Вкладка «Сесії» відображає зібрану з системних ресурсів інформацію, яка допоможе взнати історії відвідувань конкретних сторінок з вказанням їх назв, посилань, дати відвідування, кількості візитів і часу, проведеного на кожному з веб-ресурсів. Для більш комфортного пошуку ви зможете відсортувати результати за допомогою фільтрів.

Майстер експорту

Необхідні дані, котрі були здобуті в процесі аналізу браузерів, можна зберегти в одному з представлених форматів: PDF, Excel та HTML. Просто натисніть «Експорт», збережіть звіт по необхідних позиціях та імпортуйте дані в інші системи.

Сумісність і робота з браузерами

Програма для аналізу браузерів RS Browser Forensics може бути завантажена в демонстративному режимі, що дозволить швидко ознайомитись з основними функціями та можливостями утиліти. RS Browser Forensics сумісний з 32 та 64 бітними операційними системами Windows 7, 8 та 10, а також Windows XP, Vista, NT, 2003 та 2008 Server.