Програма для аналізу активності у мережі

Бажаєте дізнатися все про онлайн-активність користувача? Намагаєтеся відновити дані з сесій в режимі інкогніто / приватного перегляду? Потребуєте відновлення доступу до призначених для користувача облікових записів і акаунтів в соціальних мережах? RS Browser Forensics знайде і проаналізує будь-які сліди активності в мережі та поверне наявні й видалені записи про онлайн перегляди.

Відновлення даних браузера, включаючи сеанси інкогніто

RS Browser Forensics

допомагає відновити інформацію про дії користувача в Інтернеті. Програма може знайти наявні та видалені записи історії відвідувань в найбільш популярних веб-браузерах, відновити доступ до збережених паролів, видалених закладок і сторінок, які знаходились у «Обраному».

Завантажити Реєстрація

Навіть якщо кеш переглядів був очищений або онлайн сеанс проходив в режимі інкогніто, RS Browser Forensics все одно зможе виявити сліди роботи, уподобань, поведінки користувача в мережі. Програма відновлює видалені дані, аналізуючи жорсткий диск в режимі низькорівневого доступу, автоматично виявляючи всі веб-браузери, встановлені на даний момент, і ті, які раніше використовувалися на комп’ютері. RS Browser Forensics відновить доступ до даних веб-браузера та визначить часові рамки онлайн-активності користувача.

Аналітика веб-переглядів

На додаток до можливостей отримання та відновлення інформації, RS Browser Forensics споряджений потужним аналітичним модулем. Ви отримаєте доступ до докладної історії переглядів користувача зі зручною часовою шкалою, зможете відстежити використання соціальних мереж і різних облікових записів та отримати доступ до збережених паролів.

RS Browser Forensics вкаже онлайн-ресурси, соціальні мережі, чати та форуми, відвідувані користувачем, визначить, в який час і з якою частотою вони використовуються, і як довго користувач залишається на тій чи іншій сторінці. Вам буде доступна повна інформація: всі онлайн-дії користувача в кожний окремий період часу, аналіз його пошукових запитів, історія перекладів, відправлених і отриманих повідомлень, переходів між сторінками та багато іншого.

Доступ до збережених форм та паролів

Програма здобуває паролі та відновлює дані форм автозаповнення, що зберігаються у всіх підтримуваних веб-браузерах, включаючи адреси, псевдоніми, логіни та паролі, які використовувалися для входу в соціальні мережі, чати, форуми та інші види онлайн-ресурсів.

Низькорівневий доступ до диска

У той час як більшість конкуруючих інструментів, які вивчають дії користувача в Інтернеті, аналізують наявні файли, RS Browser Forensics використовує куди складніші алгоритми. Утиліта сканує жорсткий диск, використовуючи низькорівневий доступ і намагаючись ідентифікувати й відновити найдрібніші фрагменти та поодинокі біти, що залишилися після очищення кешу браузера. Тобто аналіз охоплює роботу як з наявними файлами, так і з видаленими даними, що дозволяє отримувати доступ до інформації навіть після використання режиму інкогніто та очищення даних браузерів.

Підтримка відновлення з сесій в режимі інкогніто

Залежно від використовуваного веб-браузера приватні (інкогніто) сеанси можуть залишати або не залишати видимих слідів роботи на жорсткому диску. RS Browser Forensics проаналізує диск на низькому рівні, щоб по частинах здобути дані, що залишилися після приватного сеансу використання браузерів, відновити видалені файли і відобразити дії користувача на часовій шкалі.

Підтримка декількох веб-браузерів

RS Browser Forensics підтримує всі популярні веб-браузери, включаючи Chrome, Mozilla FireFox, Opera, Yandex.Browser, UC Browser і багато інших.