Програма для відновлення даних з пошкоджених RAID масивів

Потрібно відновити дані з RAID масиву? Несправний RAID-контролер? Неможливо усунути помилки на одному або декількох жорстких дисках? RS RAID Retrieve допоможе відновити RAID-масиви різних типів, безпосередньо підключаючи диски до вашого комп’ютера і відновлюючи дані з RAID 0, RAID 1, RAID 4, RAID 5, RAID 6 і дискових масивів нестандартних типів

Відновлення даних і поновлення роботи багатодисковим сховищ за допомогою

RS RAID Retrieve

Програма відновлює RAID-масиви в автоматичному режимі, дозволяючи витягти файли і папки з багатодискових томів без використання вихідного RAID-контролера. Незалежно від того, чи були ваші диски заздалегідь визначені у пристрої NAS, на комп’ютері з апаратним RAID-контролером або управлялися за допомогою mdadm в системі Linux, RS RAID Retrieve може повторно зібрати і відновити диски і повернути ваші файли і папки за все за кілька клацань мишею.

Завантажити Придбати

Автоматичне виявлення RAID масивів

У повністю автоматичному режимі RS RAID Retrieve при запуску просканує всі підключені носії. Основні параметри RAID-масиву будуть також визначені автоматично. На той час, як ви побачите головне вікно програми, інструмент відобразить всі розпізнані багатодискові системи і сховища, що дозволить вам почати відновлення всього RAID-масиву або окремих файлів і папок.

Розширений режим відновлення «вручну»

Досвідчені користувачі оцінять можливість вказати всі або деякі параметри RAID-масиву вручну. Ви можете ввести тільки ті параметри, в яких абсолютно впевнені (наприклад, кількість дисків і тип масиву), інші параметри RS RAID Retrieve визначить автоматично

Витягує дані з нестабільних масивів RAID

Збереження ваших даних – основний пріоритет в роботі RS RAID Retrieve. У той час як стандартні засоби відновлення пристроїв NAS спробують реанімувати пошкоджений масив, часто провокуючи цим відмова ще одного диска, RS RAID Retrieve сконцентрується безпосередньо на відновленні даних. Ніякого очікування, поки RAID буде заново зібраний і налаштований за допомогою резервних копій. Тільки негайне відновлення даних!

Підтримувані файлові системи

Кожна операційна система підтримує тільки окремі типи файлових систем. Однак RS RAID Retrieve, працюючи на базі Windows, підтримує відновлення файлів, створених в будь-яких файлових системах, в тому числі, на базі інших ОС. Скажімо, вам потрібно відновити дані з NAS, який працював під Linux? Без проблем! Причому інструмент автоматично визначить вихідний тип файлової системи, реконструює логічні структури і зробить файли доступними на ПК, з якого проводиться відновлення. Інструмент розпізнає файлові системи, які використовуються в Windows (NTFS, ReFS, FAT, exFAT), macOS (APFS, HFS +), Linux (Ext2 / 3/4, XFS, ReiserFS) і Unix-подібних операційних системах (UFS 1/2) .

Відновлює дані з пошкоджених розділів

Пошкодження дискового простору трапляються з тією ж імовірністю, що і апаратні збої в роботі RAID. В абсолютно справних багатодисковим масивах іноді містяться пошкоджені логічні томи. RS RAID Retrieve автоматично відновлює пошкоджені томи на декількох дисках, виправляючи таблиці розділів і структуру файлової системи, якщо це необхідно, щоб ви могли безпечно витягти вихідні файли і папки.

Підтримка RAID створених на ПК і NAS

Дискові масиви частіше використовуються на пристроях NAS, ніж на персональних комп’ютерах, і програма RS RAID Retrieve розроблена з урахуванням цього факту. RS RAID Retrieve підтримує роботу з NAS-пристроями від багатьох спеціалізованих технологічних брендів. Якщо ви використовуєте мережеві сховища від Synology, QNAP, ASUSTOR, Western Digital, Thecus, TerraMaster, Buffalo та інших популярних виробників, програма автоматично ідентифікує та пересоберет дисковий простір, забезпечивши доступ до його використання, змонтує логічні томи дисків і відновить дані. Просто підключіть жорсткі диски прямо до комп’ютера, і RS RAID Retrieve зробить свою роботу!

Відмовостійкість і не тільки

Деякі типи багатодискових масивів використовують чергування і контрольні суми для забезпечення цілісності даних навіть у разі відмови певної кількості дисків. Масив RAID 5 продовжить стабільно працювати навіть після відмови одного з дисків. RAID 6 забезпечує збереження даних навіть після виходу з ладу відразу двох. Але що, якщо кількість відмовили жорстких дисків перевищує поріг відмовостійкості? У такому випадку ваш NAS або RAID-контролер не зможе змонтувати дисковий простір, що фактично зв’яже вам руки.

В алгоритмах RS RAID Retrieve використовуються складні математичні обчислення, що дозволяє відновлювати дані навіть з таких масивів. Програма змонтує пошкоджені диски RAID-масиву і відновить файли і папки. Успіх процедури буде залежати від початкової конфігурації RAID, кількості поламаних жорстких дисків і деяких інших параметрів, таких як розміри дисків.

Диски з «поганими» блоками

Збій в роботі одного з блоків даних може стати причиною відмови в цілому працездатного жорсткого диска і ускладнити відновлення даних з носія. RS RAID Retrieve уміє обходити неробочі блоки, відновлюючи всю інформацію, яку можливо врятувати, і пропускаючи тільки біти в повністю недоступних блоках.

RAID, mdadm і дискові простору

RS RAID Retrieve підтримує роботу з великою кількістю типів RAID-масивів, керованих за допомогою апаратних контролерів, Linux mdadm і дискових просторів Windows. Інструмент розпізнає масиви RAID 0, RAID 1, RAID 4, RAID 5 і RAID 6, включаючи деякі рідко використовувані конфігурації (RAID 1E, RAID 5E, RAID 5EE) і складові масиви (RAID 01, RAID 10, RAID 50, RAID 60). Також підтримуються однодискові томи і масиви JBOD.

Можливості програми:

 • Автоматично виявляє і збирає багатодискові масиви;
 • Виявляє і відновлює пошкоджені RAID-масиви, створені на пристроях Windows, Linux і NAS;
 • Підтримує RAID 0, RAID 1, RAID 4, RAID 5 і RAID 6;
 • Підтримує RAID 1E, RAID 5E, RAID 5EE і складові масиви, такі як RAID 01, RAID 10, RAID 50 і RAID 60;
 • Монтує багатодискові сховища, навіть якщо вихідний RAID-контролер недоступний;
 • Відновлює файли і папки з здорових і пошкоджених багатодискових масивів;
 • Підтримує найбільш поширені файлові системи, включаючи NTFS, ReFS, FAT, exFAT, APFS, HFS +, Ext2 / 3/4, XFS, ReiserFS і UFS 1/2;
 • Автоматично визначає порядок дисків і параметри RAID;
 • Розширений ручний режим пропонує повністю напівавтоматичний режим роботи або відновлення вручну;
 • Відновлює дані з масивів RAID 5 і RAID 6 при виході з ладу кількох дисків, навіть якщо їх кількість перевищує поріг відмовостійкості системи;
 • Відновлює дані з однодискових томів і масивів JBOD;
 • Повертає доступ до даних без перебудови і перенастроювання масивів для дзеркальних масивів і масивів контрольної суми;