Програма для відновлення видалених документів MS Office и OpenOffice

Втратили доступ до найважливіших документів? Видалили файли, використавши комбінацію клавіш Shift + Del або очистили “Кошик”? Намагаєтеся повернути документи, розташовані на пошкодженій флешці, зіпсованому накопичувачі чи у відформатованому розділі? RS Office Recovery зможе відновити ці документи, навіть якщо пристрій зберігання сильно пошкоджений або повністю недоступний.

Відновлення з пошкоджених розділів та відформатованих дисків

RS Office Recovery

Відновлення текстових файлів та електронних документів, втрачених через ушкодження носія та на проблемних розділах, форматованих та заново перерозподільних на розділи жорстких дисках, може здатися завданням нездійсненним. Але лише в тому випадку, якщо ви ще не випробували RS Office Recovery! Це програмне забезпечення для швидкого повернення даних розроблене, щоб повертати втрачені документи в повністю автоматичному режимі.

Завантажити Реєстрація

Ефективні алгоритми відновлення

RS Office Recovery обладнаний ефективними алгоритмами повернення втраченої інформації, представлені в даний час на ринку. У режимі Швидкого відновлення програма працює блискавично, дозволяючи повернути нещодавно втрачені текстові файли в лічені хвилини. У режимі Глибокого відновлення інструмент ретельно аналізує усю поверхню пристрою, виконуючи контентно-залежний тип сканування, та якісно повертає документи, навіть якщо накопичувач був відформатований, перерозподілений, зіпсований або сильно пошкоджений.

Великий список підтримуваних форматів

Документи та електронні таблиці, створені у всіх версіях Microsoft Office (DOC, DOCX, XLS, XLSX, RTF, HTML і т.д.), Adobe PDF і OpenOffice (ОРВ, ODT) швидко і якісно будуть відновлені з RS Office Recovery.

Ні – безладним спискам відновлення!

RS Office Recovery має дуже важливу функцію, якою не володіє жоден інший інструмент! Для всіх документів, виявлених під час сканування носія, виконується попередня перевірка цілісності, яка дозволяє миттєво відфільтрувати ушкоджені, зіпсовані та неповні дані. Подібні документи не відкриються в Microsoft Office – вони тільки засмічують списки відновлюваних даних та дезорієнтують користувачів. RS Office Recovery вносить до списків документів, що можливо відновити, тільки на 100% працюючи документи. А в разі роботи із сотнями й тисячами файлів це значно прискорить процес пошуку та повернення потрібної інформації.

Просте управління і повнорозмірний попередній перегляд

RS Office Recovery легко освоїти та просто використовувати. Скориставшись покроковим майстром відновлення RS Office Recovery, кожен здатен розв’язувати найскладніші проблеми максимально швидко та легко. Вбудований переглядач дозволяє побачити повнорозмірні prewiew (попередній перегляд) відновлюваних файлів, тобто переглянути зміст електронних документів електронних таблиць перш, ніж вони будуть відновлені та збережені.

Контентно-залежний аналіз

Коли справа стосується відформатованих і пошкоджених носіїв, RS Office Recovery відновлює дані, виконуючи контентно-залежний аналіз всього вмісту диска. Цей спосіб сканування передбачає читання всього вмісту пристрою з метою виявлення характерних підписів файлів, що ідентифікують початок документа. Коли підпис виявлений, RS Office Recovery знаходить заголовок файлу та аналізує його область, щоб визначити такі атрибути файлів, як ім’я та довжина. Виконуючи Content-Aware аналіз, RS Office Recovery показує повні результати, часто дозволяючи відновити весь вміст диска.

Відновлення з «ненадійних» пристроїв

При відновленні документів з несправних і ненадійних дисків важливо звести до мінімуму кількість операцій читання, щоб знизити додаткові ризики та уникнути збою в роботі несправного обладнання. Для забезпечення надійного повернення файлів із нестабільно працюючих запам’ятовуючих пристроїв RS Office Recovery надає можливість створити віртуальний образ проблемного накопичувача – практично точну копію вмісту диска, створювану протягом однієї довгої операції читання. Після створення образу RS Office Recovery може здійснювати відновлення документів з файлу образу, не звертаючись більше до вихідного носія. Це найбільш безпечний метод відновлення документів з пошкоджених, зношених і нестабільних пристроїв.

Відновлення документів з різноманітних носіїв та будь-яких файлових систем

RS Office Recovery протестований на всіх видах носіїв, доступних в даний час, включаючи швидкісні SSD накопичувачі та класичні жорсткі диски від більшості відомих виробників, всі різновиди карт пам’яті, а також багато популярних моделей USB накопичувачів. Інструмент був протестований більш ніж на сотні різних пристроїв з метою забезпечення безпрецедентної сумісності.

Можливості програми:

  • Відновлює документи всіх форматів Microsoft Office та OpenOffice (DOC / DOCX, XLS / XLSX, PDF, RTF, HTML, ОРВ, ODT і так далі);
  • Відновлює зашифровані та стиснуті документи;
  • Підтримує відновлення файлів, стиснутих у NTFS;
  • Повертає документи з відформатованих FAT та NTFS розділів та жорстких дисків;
  • Відновлює документи з пошкоджених та недоступних накопичувачів;
  • Повертає документи з жорстких дисків, SSD дисків, флешок, карт пам’яті та усіх інших типів носіїв;
  • Підтримує найпопулярніші файлові системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
  • Підтримує усі 32-бітні та 64-бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 и 2008 Server, Windows 7, 8, 10.