Програма для відновлення пошкоджених файлів


Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/file_repair/images/sc_main.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Шукаєте спосіб, як відновити пошкоджені файли?Повернули видалені дані, а вони не відкриваються? При спробі відкрити файл система видає помилку? Відновлені фотографії відкриваються тільки в мініатюрі?

Відновлення пошкоджених файлів програмою

RS File Repair

Скористайтеся програмою RS File Repair для відновлення ваших файлів. Програма виправить пошкоджені дані після невдалого процесу відновлення, діяльності вірусів, програмних чи апаратних збоїв.


Завантажити Реєстрація Скриншоти

Програма RS File Repair підтримує відновлення пошкоджених цифрових зображень форматів *.JPEG (*.JPG, *.JPE, *.JFIF) та дозволяє повернути ушкоджені фото до попереднього стану. В процесі відновлення утиліта збереже некоректний файл в початковій якості, а також усі його дані, включаючи «Preview» та Exif.

Дизайн та інтерфейс програми виконаний у стилі стандартного провідника Windows, що дозволяє навіть новачку швидко розібратися з основними функціями та можливостями утиліти. Результат роботи утиліти можна побачити зразу, завдяки режиму попереднього перегляду. Тобто Ви зможете оцінити якість відновлення ще до того, як програма збереже відновлені файли.

Вбудований «Майстер виправлення файлів» допоможе швидко провести користувача по процесу відновлення, розбивши його на декілька простих і зрозумілих кроків.

Дізнатись про  Повернути видалені файли з програмою RS File Recovery

Оцінити роботу RS File Repair можна абсолютно безкоштовно, завантаживши утиліту на нашому сайті. Варто зазначити, для збереження результату потрібно зареєструвати програму.

Основні можливості:

  • Виправлення файлів, що відкриваються з помилкою;
  • Усунення помилок внутрішньої структури файлів;
  • Відновлення структури пошкоджених файлів в усіх розповсюджених форматах (JPG, JPEG, JPE, JFIF, TIFF, TIF, PNG);
  • Збереження фотографій, що доступні тільки в мініатюрному розмірі («preview») в їх початковій якості;
  • Швидкий, ефективний пошук та виправлення логічних помилок даних;
  • Наявне більш довге, але ретельне дослідження ушкоджень файлів, що дозволяє відновити набагато більше інформації з файлу та повернути структуру навіть дуже пошкоджених компонентів;
  • Функція попереднього перегляду результатів виправлення;
  • Простий та зручний майстер дозволить швидко провести процес відновлення даних та зберегти результат на необхідний накопичувач;
  • Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, виконаний у стилі стандартного провідника Windows;
  • Підтримка роботи програми з розповсюдженими файловими системами exFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS5, та популярними операційними системами ОС Microsoft Windows, включаючи XP, 2003, Vista, 2008 Server та Windows 7, 8, 10.
Дізнатись про  Скриншоти до програми RS File Repair

Comments are closed.