Скриншоти до програми RS File Repair

RS File Repair – програма, яка допоможе вам виправити структуру файлів, порушену вірусною атакою або збоєм в роботі обладнання, відновити пошкоджені файли, які не відкриваються або відкриваються з повідомленням про помилку, ліквідувати наслідки невдалого відновлення видалених даних.

Скриншоти програми

RS File Repair

Скриншоти до RS File Repair допоможуть вам уже до безпосереднього знайомства з програмою оцінити простоту і зручність роботи з даним програмним забезпеченням. Отже, завантажте і встановіть програму RS File Repair, щоб почати роботу з відновлення пошкоджених даних.

Завантажити Реєстрація

Якщо ви вирішили відновлювати пошкоджені файли без використання майстра, після установки утиліти в лівій частині головного вікна програми виберіть папку, в якій знаходяться необхідні вам файли. Виділіть потрібні файли в списку в правій частині вікна і скористайтеся функціями «Аналіз» або «Дослідження» за допомогою кнопок швидкого меню або відповідних пунктів в меню «Файл».

Після цього файли, які були недоступні для перегляду через порушення логічної структури, зможуть бути відображені у вікні попереднього перегляду. Завершити процедуру відновлення і зберегти відновлені дані на обраний носій ви зможете після реєстрації програми!

Дізнатись про  Відновлення флешки після форматування

Якщо вам зручніше відновлювати файли в повністю автоматичному режимі, відновіть їх за допомогою майстра відновлення, з яким увесь процес буде складатись з кількох простих кроків.

У вікні «Привітання» ви можете активувати опцію «Відображати майстер при запуску програми», щоб надалі кожен раз починати роботу з програмою в режимі покрокового відновлення структури файлів.

У наступному вікні «Вибір файлів» ви можете сформувати список відновлюваних файлів, а також за допомогою відповідних кнопок додати в нього файли з різних папок, видалити файли або повністю очистити список. Крім того, можна вибрати зручний для вас вид списку («Значки», «Список», «Таблиця») і впорядкувати файли в списку.

У вікні «Тип аналізу» виберіть тип обробки файлів, який найкраще підійде для відновлення структури файлів у вашій ситуації – в майстрі описані особливості кожного з них.

У наступному вікні виберіть шлях збереження виправлених файлів і відзначте прапорцями необхідні вам опції. Після збереження папка з відновленими файлами з’явиться на обраному вами носії, в обраній папці.

Дізнатись про  Як відновити пошкоджені файли?

Comments are closed.