Recover HDD Data
 
Відновлення документів

Програми для відновлення видалених документів MS Office і OpenOffice з жорсткого диска, USB флешки, карти пам’яті. Програми відновлюють не тільки випадково видалені файли, але і дані втрачені в після форматування, видалення логічного розділу або розбиття носія інформації на розділи

Програма для відновлення видалених документів MS Office и OpenOffice

Втратили доступ до найважливіших документів? Видалили файли, використавши комбінацію клавіш Shift + Del або очистили “Кошик”? Намагаєтеся повернути документи, розташовані на пошкодженій флешці, зіпсованому накопичувачі чи у відформатованому розділі? RS Office Recovery зможе відновити ці документи, навіть якщо пристрій зберігання сильно пошкоджений або повністю недоступний.

Відновлення з пошкоджених розділів та відформатованих дисків

RS Office Recovery

Відновлення текстових файлів та електронних документів, втрачених через ушкодження носія та на проблемних розділах, форматованих та заново перерозподільних на розділи жорстких дисках, може здатися завданням нездійсненним. Але лише в тому випадку, якщо ви ще не випробували RS Office Recovery! Це програмне забезпечення для швидкого повернення даних розроблене, щоб повертати втрачені документи в повністю автоматичному режимі.

Завантажити Реєстрація

Ефективні алгоритми відновлення

RS Office Recovery обладнаний ефективними алгоритмами повернення втраченої інформації, представлені в даний час на ринку. У режимі Швидкого відновлення програма працює блискавично, дозволяючи повернути нещодавно втрачені текстові файли в лічені хвилини. У режимі Глибокого відновлення інструмент ретельно аналізує усю поверхню пристрою, виконуючи контентно-залежний тип сканування, та якісно повертає документи, навіть якщо накопичувач був відформатований, перерозподілений, зіпсований або сильно пошкоджений.

Великий список підтримуваних форматів

Документи та електронні таблиці, створені у всіх версіях Microsoft Office (DOC, DOCX, XLS, XLSX, RTF, HTML і т.д.), Adobe PDF і OpenOffice (ОРВ, ODT) швидко і якісно будуть відновлені з RS Office Recovery.

Ні – безладним спискам відновлення!

RS Office Recovery має дуже важливу функцію, якою не володіє жоден інший інструмент! Для всіх документів, виявлених під час сканування носія, виконується попередня перевірка цілісності, яка дозволяє миттєво відфільтрувати ушкоджені, зіпсовані та неповні дані. Подібні документи не відкриються в Microsoft Office – вони тільки засмічують списки відновлюваних даних та дезорієнтують користувачів. RS Office Recovery вносить до списків документів, що можливо відновити, тільки на 100% працюючи документи. А в разі роботи із сотнями й тисячами файлів це значно прискорить процес пошуку та повернення потрібної інформації.

Просте управління і повнорозмірний попередній перегляд

RS Office Recovery легко освоїти та просто використовувати. Скориставшись покроковим майстром відновлення RS Office Recovery, кожен здатен розв’язувати найскладніші проблеми максимально швидко та легко. Вбудований переглядач дозволяє побачити повнорозмірні prewiew (попередній перегляд) відновлюваних файлів, тобто переглянути зміст електронних документів електронних таблиць перш, ніж вони будуть відновлені та збережені.

Контентно-залежний аналіз

Коли справа стосується відформатованих і пошкоджених носіїв, RS Office Recovery відновлює дані, виконуючи контентно-залежний аналіз всього вмісту диска. Цей спосіб сканування передбачає читання всього вмісту пристрою з метою виявлення характерних підписів файлів, що ідентифікують початок документа. Коли підпис виявлений, RS Office Recovery знаходить заголовок файлу та аналізує його область, щоб визначити такі атрибути файлів, як ім’я та довжина. Виконуючи Content-Aware аналіз, RS Office Recovery показує повні результати, часто дозволяючи відновити весь вміст диска.

Відновлення з «ненадійних» пристроїв

При відновленні документів з несправних і ненадійних дисків важливо звести до мінімуму кількість операцій читання, щоб знизити додаткові ризики та уникнути збою в роботі несправного обладнання. Для забезпечення надійного повернення файлів із нестабільно працюючих запам’ятовуючих пристроїв RS Office Recovery надає можливість створити віртуальний образ проблемного накопичувача – практично точну копію вмісту диска, створювану протягом однієї довгої операції читання. Після створення образу RS Office Recovery може здійснювати відновлення документів з файлу образу, не звертаючись більше до вихідного носія. Це найбільш безпечний метод відновлення документів з пошкоджених, зношених і нестабільних пристроїв.

Відновлення документів з різноманітних носіїв та будь-яких файлових систем

RS Office Recovery протестований на всіх видах носіїв, доступних в даний час, включаючи швидкісні SSD накопичувачі та класичні жорсткі диски від більшості відомих виробників, всі різновиди карт пам’яті, а також багато популярних моделей USB накопичувачів. Інструмент був протестований більш ніж на сотні різних пристроїв з метою забезпечення безпрецедентної сумісності.

Можливості програми:

 • Відновлює документи всіх форматів Microsoft Office та OpenOffice (DOC / DOCX, XLS / XLSX, PDF, RTF, HTML, ОРВ, ODT і так далі);
 • Відновлює зашифровані та стиснуті документи;
 • Підтримує відновлення файлів, стиснутих у NTFS;
 • Повертає документи з відформатованих FAT та NTFS розділів та жорстких дисків;
 • Відновлює документи з пошкоджених та недоступних накопичувачів;
 • Повертає документи з жорстких дисків, SSD дисків, флешок, карт пам’яті та усіх інших типів носіїв;
 • Підтримує найпопулярніші файлові системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
 • Підтримує усі 32-бітні та 64-бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 и 2008 Server, Windows 7, 8, 10.

Відновлення документів Word Doc / Docx, Adobe PDF і форматах OpenOffice ODT

Видалили документ або втратили файли після збою системи? Випадково відформатували жорсткий диск або флешку і згадали, що на них були збережені важливі документи? Чи не можете знайти потрібні файли після системного збою або перевстановлення Windows? RS Word Recovery допоможе відновити документи в форматах Word DOC / DOCX, Adobe PDF, OpenOffice ODT, навіть якщо ситуація здається безнадійною!

Відновлення документів зі здорових і пошкоджених дисків

RS Word Recovery

Програма RS Word Recovery розроблялася спеціально для розв’язання найскладніших питань, пов’язаних з відновленням даних з відформатованих розділів, перерозподілених дисків, пошкоджених і недоступних носіїв. Працюючи в режимі Швидкого відновлення, RS Word Recovery поверне вам недавно видалені файли в лічені секунди.

Завантажити Реєстрація

Складні алгоритми відновлення

RS Word Recovery успадкував механізми відновлення даних від топових інструментів програмної лінійки розробника. Завдяки чому він справляється навіть з найскладнішими завданнями, пов’язаними з відновленням документів з пошкоджених, відформатованих і недоступних носіїв із зіпсованою файловою системою і пошкодженими таблицями розділів. У режимі Глибокого аналізу програма сканує всю поверхню диска, перевіряючи відповідність даних, зчитуваних з носія, інформації вбудованої бази даних відомих форматів (стандартних підписів файлів). Виявивши відомі підписи файлів, RS Word Recovery проаналізує наявні дані, вирахує розміри та визначить точне розташування файлу.

Відновлює документи Word, Adobe PDF і OpenOffice

RS Word Recovery відновлює файли в широкому діапазоні форматів, включаючи документи, створені в усіх версіях Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF і т.д.), Adobe PDF і OpenOffice ODT файли. Тобто щоб відновити безліч документів різних форматів, тепер потрібен лише один інструмент – RS Word Recovery!

Ні — безладу! Ви повинні бачити, що відновлюєте!

На відміну від інших інструментів відновлення, що захаращують свої списки відновлюваних файлів тисячами пошкоджених записів, які насправді зовсім не підлягають відновленню, RS Word Recovery відображає у вікні результатів лише документи, які успішно пройшли автоматичну перевірку цілісності. Завдяки цьому ви побачите «чистий» і короткий перелік відновлюваних файлів, а значить, зорієнтуватися в результатах роботи програми буде простіше, і потрібні документи будуть знайдені та відновлені набагато швидше.

Наша гарантія

Наша мета — задоволений клієнт. Тому ми гарантуємо, що кожен файл, який ви побачите в списку відновлюваних документів, буде насправді повністю відновлений, і ви зможете відкрити його за допомогою відповідної програми (Microsoft Word, Adobe Acrobat або OpenOffice). Кожен документ, який додається до списку файлів, що підлягають відновленню, попередньо проходить комплексну перевірку цілісності. Зіпсовані, пошкоджені й частково змінені файли не пройдуть перевірку і не будуть відображатися в списках, щоб не плутати користувача.

Крок за кроком

RS Word Recovery вирішує найскладніші завдання з відновлення даних при мінімальній участі користувача. Завдяки повністю автоматизованому покроковому майстру RS Word Recovery процес відновлення здасться вам на диво простим. Ви лише вкажете розташування видалених документів на диску, виберете режим відновлення (максимально швидко або максимально якісно), почекаєте, поки програма завершить сканування, і виберете документи, які будуть відновлені. От і все! Потрібні розширені можливості відновлення? Вони також доступні!

Розширені функції відновлення

Збираєтеся відновити сильно пошкоджений, зношений або фізично нестійкий жорсткий диск? RS Word Recovery пропонує спеціальний розширений режим відновлення, що мінімізує кількість операцій читання, а значить і ймовірність нанесення додаткових ушкоджень носію. В цьому режимі RS Word Recovery зчитує весь вміст пристрою протягом лише однієї довгої операції читання, створюючи точну копію-образ відновлюваного носія. Потім програма відновить необхідні документи вже з новоствореного віртуального образу диска, не звертаючись більше до оригінального пристрою.

Перегляд файлів перед відновленням

RS Word Recovery має функцію повнорозмірного перегляду відновлюваних файлів. Завдяки вбудованій програмі перегляду ви можете побачити потрібні файли ще до того, як вони будуть відновлені! Робота переглядача не залежить від зовнішніх компонентів, і не вимагає установки Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader або OpenOffice.

Відновлення документів з усіх видів носіїв, підтримка всіх типів файлових систем

RS Word Recovery використовує ті ж алгоритми відновлення даних, що і передові інструменти, розроблені компанією. Програма володіє безпрецедентною сумісністю з усіма видами пристроїв зберігання даних і всіма типами файлових систем. Підтримується відновлення з жорстких дисків і SSD дисків, з усіх видів карт пам’яті та USB-флешок. Робота інструменту була протестована на більш ніж ста різних пристроях.

Можливості програми:

 • Відновлює файли форматів Microsoft Word, Adobe PDF і OpenOffice (DOC / DOCX, PDF, RTF, ODT і так далі);
 • Відновлює зашифровані та стиснуті документи;
 • Відновлює документи, стиснуті в NTFS;
 • Відновлює документи з відформатованих FAT і NTFS розділів і відформатованих жорстких дисків;
 • Відновлює документи з пошкоджених і недоступних носіїв;
 • Відновлює документи з жорстких дисків, SSD дисків, флешок, карт пам’яті й всіх інших типів носіїв;
 • Підтримує найбільш популярні файлові системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
 • Підтримує всі 32-бітні та 64-бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 і 2008 Server, Windows 7, 8, 10.

Відновлення електронних таблиць Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS

Результати багатогодинної роботи в Excel або OpenOffice втрачені? Зникло безліч таблиць? Диск випадково відформатований і всі потрібні файли видалені? RS Excel Recovery допоможе відновити таблиці всіх найбільш популярних форматів, включаючи Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS в лічені секунди!

Відновлення видалених електронних таблиць програмою

RS Excel Recovery

З RS Excel Recovery ви можете відновити таблиці в лічені секунди або виконати комплексний аналіз всієї поверхні диска, щоб знайти кожну таблицю, коли-небудь на ньому збережену. Навіть якщо диск був відформатований, якщо Windows відмовляє в доступі до нього, ви завжди можете використати RS Excel Recovery для аналізу диска і вилучення всіх потрібних таблиць.

ЗавантажитиРеєстрація

Прогресивні методи відновлення

RS Excel Recovery успадкував алгоритми відновлення даних від топових інструментів для відновлення програмного ряду компанії-розробника. Це дозволяє RS Excel Recovery з легкістю вирішувати навіть найскладніші проблеми, пов’язані з втратою даних. Використання Content-Aware аналізу дає можливість відновлювати таблиці, розташовані на відформатованих томах, перерозподілених дисках і віддалених розділах. Даний алгоритм застосовується для аналізу всіх типів дисків і карт пам’яті із зіпсованою файловою системою, що дозволяє відновлювати таблиці з пошкоджених і не читаються пристроїв.

Відновлення електронних таблиць Microsoft Excel і OpenOffice

RS Excel Recovery підтримує відновлення файлів у форматах XLS і XLSX, створених в будь-якій версії Microsoft Excel, а також файлів ODS, збережених в OpenOffice. Встановіть RS Excel Recovery, і лише одного цього інструменту буде достатньо для відновлення таблиць, створених у двох найбільш популярних додатках Office.

Гарантія успішного відновлення

Більшість інструментів для відновлення запропонують вам величезні списки з сотнями та тисячами файлів, які ви нібито зможете відновити. Але спробуйте повернути до життя один або декілька з них – і ви швидко зрозумієте, що фактичному відновленню підлягають лише деякі. Більшість файлів в подібних списках – це лише пошкоджені копії потрібних вам документів. На щастя, користувачам RS Excel Recovery не доводиться стикатися з такими ситуаціями. Цей інструмент автоматично виконує попередню перевірку цілісності кожного знайденого документа, кожного відновлюваного файлу. Якщо електронна таблиця пошкоджена або виявилася неповною, документ не проходить перевірку цілісності та не потрапляє в список відновлюваних файлів. В результаті користувач отримує «чистий» і короткий перелік документів, які будуть відновлені з гарантією 100%!

Попередній перегляд

RS Excel Recovery забезпечує можливість повнорозмірного попереднього перегляду відновлюваних таблиць за допомогою вбудованої програми перегляду. Інтегрований переглядач дозволяє побачити вміст документів і переконатися в їх цілісності перш, ніж вони будуть відновлені. Програма не залежить від роботи Microsoft Office або OpenOffice, тому ви зможете використовувати її, навіть якщо пакет програм Office в даний момент не встановлений на вашому комп’ютері.

Просто освоїти, легко використовувати

Ми розробляли RS Excel Recovery як інструмент, використовувати який зможе кожен. Не потрібно бути асом в комп’ютерних технологіях, щоб успішно працювати з нашим програмним забезпеченням. RS Excel Recovery оснащений повністю автоматизованим покроковим майстром, який дозволить вам вирішувати найскладніші завдання всього в кілька кліків. Це, однак, не означає що і «внутрішні» механізми роботи програми такі само прості. В основі її роботи – найновіші алгоритми відновлення даних, відомі сьогодні. І це дозволяє інструменту вирішувати найскладніші завдання по відновленню файлів навіть у тих випадках, коли інші програми просто безсилі!

Відновлення електронних таблиці з відформатованих, пошкоджених і недоступних дисків

Завдяки використанню алгоритму Content-Aware аналізу, RS Excel Recovery справляється з завданнями будь-якої складності. Відформатували диск або видалили розділ? Пошкоджена карта пам’яті, USB-флешка недоступна? Немає проблем! RS Excel Recovery виконає ретельний аналіз усього вмісту носія і відновить необхідні документи навіть якщо на пошкодженому диску повністю відсутня файлова система.

Робота з нестабільним обладнанням, несправними та зношеними жорсткими дисками

Якщо ваш жорсткий диск сильно зношений, використання звичайного інструмента для відновлення даних може привести до передчасного виходу носія з ладу через велику кількість операцій довільного доступу (сканування, читання даних). RS Excel Recovery захистить вас від цього, використовуючи спеціальний режим, розроблений для безпечного відновлення даних з фізично нестабільних пристроїв. В цьому режимі RS Excel Recovery просканує весь вміст пристрою протягом однієї тривалої та безперервної операції читання даних, зберігаючи зміст носія у вигляді окремого файлу – образу диска – на окремий здоровий пристрій. Після створення такого віртуального диска RS Excel Recovery буде продовжувати працювати з файлом образу. Оригінал, тобто пошкоджений фізичний пристрій, більше турбувати не доведеться.

Підтримка всіх пристроїв зберігання даних і більшості типів файлових систем

RS Excel Recovery допоможе успішно відновити таблиці з магнітних пристроїв зберігання даних і твердотільних накопичувачів, таких як жорсткі диски, SSD диски, USB-флешки, карти пам’яті та інші пристрої збереження даних. Ми протестували RS Excel Recovery на сотнях пристроїв для забезпечення максимальної сумісності.

RS Excel Recovery підтримує всі типи й версії FAT і NTFS, включаючи EXFAT і NTFS 5, і абсолютно всі версії Windows. Крім того, RS Excel Recovery дозволяє відновити таблиці з дисків з пошкодженою або повністю відсутньою файловою системою, а також з пристроїв, які були відформатовані та заново розбиті на розділи.

Можливості програми:

 • Відновлює файли форматів Microsoft Excel і OpenOffice (XLS, XLSX, ODS і деяких інших);
 • Відновлює зашифровані та стиснуті таблиці;
 • Відновлює таблиці, стиснуті в NTFS;
 • Відновлює таблиці з відформатованих FAT і NTFS розділів, відформатованих жорстких дисків і перерозподіленого дискового простору;
 • Відновлює таблиці з пошкоджених і недоступних носіїв;
 • Відновлює таблиці з магнітних жорстких дисків, SSD дисків, USB-флешок, карт пам’яті та інших видів носіїв;
 • Підтримує найбільш поширені типи файлових системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
 • Підтримує 32-бітні та 64 бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 і 2008 Server, Windows 7, 8, 10.
Tags:
Online Chat with Recovery Software