Як користуватися RS Photo Recovery

З програмою RS Photo Recovery ви зможете максимально швидко і просто відновити вилучені цифрові зображення з будь-яких носіїв інформації. Якщо ви випадково видалили потрібні вам фотографії, повернути їх можна всього за кілька кроків.

Скриншоти до програми

RS Photo Recovery

допоможуть вам вже до безпосереднього знайомства з програмою оцінити простоту і зручність роботи з даним програмним забезпеченням. Отже, завантажте і встановіть програму RS Photo Recovery, щоб почати роботу з відновлення втрачених фотографій. Зверніть увагу, що утиліту не можна встановлювати на диску або в розділі, в яких містилася відновлювана інформація.

Завантажити Реєстрація

Щоб не пошкодити необхідних вам даних, програму краще встановити на окремий жорсткий диск або змінний носій (наприклад, флешку, CD або DVD).

Після інсталяції утиліти в головному вікні програми оберіть диск, з якого бажаєте відновити файли. Якщо програмі потрібно буде просканувати великі обсяги інформації, це може зайняти деякий час.

Програма для відновлення видалених фотографій

Після закінчення сканування вказаних дисків всі виявлені в них зображення будуть виведені в окремому вікні.

Вибір фотографій для відновлення

Кожен файл буде доступний в попередньому перегляді, а після придбання програми ви зможете зберегти всі необхідні вам графічні файли. Зауважте, якщо ви спочатку виконали сканування диска і тільки потім придбали програму, повторно сканувати диск вже не доведеться. Досить буде ввести реєстраційний ключ при збереженні необхідних вам відновлених файлів.

Попередній перегляд видалених фотофайлів

У наступному вікні вкажіть, де ви хотіли б зберегти відновлені файли. Краще, якщо дані будуть збережені не на тому ж диску, з якого відбувається відновлення. Якщо ви бажаєте зберегти первісну структуру каталогів, скористайтеся відповідною функцією.

Збереження відновлених файлів
Чи була ця стаття корисною?
ТакНі

Comments are closed.

Залишити коментар