Програма для відновлення з FAT


Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/fat_recovery/sc_fat_recovery.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Обираєте ефективну утиліту для відновлення втраченої інформації з жорсткого диска, флешки, карти пам’яті або іншого запам’ятовуючого пристрою? Потрібен засіб для відновлення цілого логічного розділу? Необхідно повернути цінні дані з ушкодженого розділу чи носія? Треба відновити зображення, фотографії, цифрові документи та інші типи файлів?

Відновлення FAT розділів програмою

RS FAT Recovery

Успішне відновлення інформації з сучасних запам’ятовуючих пристроїв напряму залежить від програмного інструмента відновлення, тому до вибору утиліти для повернення втраченої інформації треба підходити з усією серйозністю! Слід зазначити, дорогі програми не завжди бувають найефективнішими. Іноді буває так, що придбати потужний засіб відновлення можна за адекватну ціну, доступну абсолютно кожному.

Завантажити Реєстрація

Робота утиліти RS FAT Recovery основана на базі флагманської програми для комплексного відновлення втрачених даних RS Partition Recovery, яка використовує ефективні способи пошуку найдрібніших решток інформації. Це дозволяє швидко відновлювати цілі гігабайти видалених даних, котрі були втрачені через форматування, банальне видалення або пошкодження файлової системи чи перезапис.

Відновлення даних з флеш-накопичувачів та FAT / FAT32 розділів

RS FAT Recovery – спеціалізований програмний засіб для екстреного відновлення інформації з ушкоджених розділів FAT / FAT32 та відновлення файлів і папок з повним збереженням структури відформатованих носіїв в декілька простих дій. RS FAT Recovery – оптимальне рішення для повернення файлів та розділів, що дозволяє провести швидку процедуру відновлення важливих даних з носіїв, форматованих у файловій системі FAT і FAT32.

Відновлює карти пам’яті та USB флешки

Варто знати, що більшість USB-накопичувачів та карт пам’яті, що використовуються в цифрових пристроях (камери, дзеркальні та цифрові фотоапарати, смартфони, медіа-плеєри та електронні книги) відформатовані в FAT. Файлова система деяких жорстких дисків, на яких використовуються ранні версії операційної системи Windows, базуються на FAT або FAT32. Програма RS FAT Recovery спроектована спеціально для розв’язання питань, пов’язаних з ушкодженням інформації на носіях у FAT. Це дозволяє швидко відновити файли з відформатованих, перерозподілених, ушкоджених розділів і накопичувачів, що не відображаються системою.

Відновлення це — швидко і легко!

Утиліта RS FAT Recovery обладнана інтуїтивно-зрозумілим інтерфейсом, з котрим зможе швидко розібратися навіть новачок! Використовуйте функцію попереднього перегляду, де демонструється зміст усіх відновлюваних даних. Процес відновлення пройде в практично автоматизованому режимі за допомогою спеціального майстра відновлення, котрий проведе користувача по процесу повернення даних в декілька простих дій.

Функція глибокого аналізу

Глибокий аналіз RS FAT Recovery здатен повернути дані з носіїв, що були пошкодженні через системні збої. Цей режим призначений для здобування окремих файлів та цілих каталогів з форматованих або проблемних пристроїв. Для забезпечення ефективного відновлення утиліта поглиблено сканує поверхню накопичувача і знаходить навіть ті дані, котрі були видалені декілька місяців тому.

Попередній перегляд (Preview) відновлюваних зображень та документів

Утиліта для відновлення споряджена функцією попереднього перегляду відновлюваних даних, що дозволяє передивлятись видалені графічні зображення, файли, текстові документи та іншу інформацією. Основна перевага режиму Preview полягає в тому, що файли з доступним попереднім переглядом гарантовано будуть відновлені у повному обсязі.

Контентно-залежний аналіз

Алгоритми відновлення, основані на вмісту носіїв, являються тою особливістю, яка вигідно відрізняє RS FAT Recovery серед інших програмних засобів. Content-Aware аналіз використовує всі збережені відомості про формати файлів і їх характерні підписи для виявлення даних на сильно пошкоджених накопичувачах. Навіть якщо на диску немає файлової системи, RS FAT Recovery зможе виявити і дістати з проблемного носія безліч типів даних, включаючи фотографії, відео, повідомлення електронної пошти, документи, архіви, а також десятки інших типів файлів.

Підтримує FAT і FAT32

RS FAT Recovery підтримує всі версії FAT, VFAT і FAT32 у всіх 32-бітних і 64-бітних версіях ОС Windows до Windows 8.

Водночас RS FAT Recovery – у два рази дешевше RS Partition Recovery, оскільки програма працює тільки з носіями файлової системи FAT, без підтримки NTFS.

Якщо ви працюєте в системі NTFS, вам підійде RS NTFS Recovery або RS Partition Recovery.

Можливості програми:
  • Повернення файлів з відформатованих або видалених розділів FAT;
  • Відновлення логічних дисків, пошкоджених через апаратний або системний збій, відключення живлення, а також з інших причин;
  • Відновлення даних з жорстких дисків будь-якого типу, з флешок, карт пам’яті фотоапаратів і мобільних телефонів, з інших видів змінних носіїв;
  • Відновлення навіть сильно пошкоджених дисків завдяки використанню глибокого аналізу даних;
  • Виправлення пошкоджених розділів і відтворення «з нуля» сильно пошкоджених логічних структур дисків;
  • Виправлення пошкоджених логічних структур, відновлення недоступних і перерозподілених дисків;
  • Відновлення роботи системи «з нуля»;
  • Можливість створення віртуальних образів дисків для відновлення «з відстрочкою»;
  • Відновлення документів Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint та ін.), Документів Adobe Reader, файлів баз даних, цифрових зображень і фотографій будь-яких форматів, відео та аудіо файлів;
  • Підтримка популярних файлових систем exFAT / FAT 16 / FAT 32, і популярних ОС Microsoft Windows, включаючи XP, 2003, Vista, 2008 Server і Windows 7, 8, 10.