Програма для відновлення з NTFS


Warning: getimagesize(/var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/images/ntfs_recovery/sc_ntfs_recovery.jpg): failed to open stream: No such file or directory in /var/www/www-root/data/www/recoverhdd.com/wp-content/themes/soft/shared-functions.php on line 714

Намагаєтеся відновити структуру NTFS-накопичувача після невдалого форматування? Шукаєте, як повернути ушкоджені дані з флешки? Хочете повернути вилучені дані, повністю зберігши файлову структуру?

Відновлення NTFS розділів програмою

RS NTFS Recovery

Відновіть видалені файли в NTFS за півціни з програмою RS NTFS Recovery! Це потужна утиліта для повернення будь-яких типів інформації, реконструкції структури ушкоджених та недоступних логічних розділів, повного відновлення роботи файлової системи після форматування. Тобто утиліта працює з тією ж ефективністю, що і RS Partition Recovery (але тільки для NTFS), а обійдеться у двічі вигідніше!

Завантажити Реєстрація

Швидка і проста операція

Робота з RS NTFS Recovery не потребує особливих навичок, і опанування усіх процесів не займає багато часу. Легкий та зрозумілий інтерфейс робить використання найпередовіших механізмів відновлення інформації питанням одного натискання клавіші. У режимі швидкого сканування RS NTFS Recovery знайде та відновить нещодавно видалені дані за декілька хвилин.

Призначений для відновлення із NTFS-пристроїв

RS NTFS Recovery – утиліта, спеціально призначена для обробки інформації, що зберігається на дискових пристроях та інших накопичувачах, відформатованих в NTFS. Вона працює з файлами, які мають довгі імена, стиснуті та зашифровані в системі NTFS даними, а також альтернативними потоками даних. На сьогодні це одне з найбільш передових рішень для ефективного повернення інформації з NTFS.

Повне відновлення

В режимі глибокого аналізу RS NTFS Recovery дуже ретельно і всебічно перевіряє накопичувач, пропонуючи повне повернення форматованих, ушкоджених та нечитабельних носіїв і їх розділів. В цьому режимі RS NTFS Recovery сканує весь вміст диска, шукає характерні підписи відомих типів даних, що дозволяє здійснювати якісне відновлення в найскладніших випадках. RS NTFS Recovery може отримати вихідний файл або папку з відновлюваного диска і відтворити її точну копію на здоровому носії.

Миттєвий попередній перегляд видалених файлів

RS NTFS Recovery пропонує найбільш зручний миттєвий Prewiew відновлюваних документів. Ця функція допомагає передивлятись вміст видалених даних в реальному часі. Він може відображати фотографії та документи в їх вихідному форматуванні, включаючи впроваджені об’єкти, дозволяє відтворювати аудіо-файли та переглядати стиснуті файли з архівів. Попередній перегляд доступний і в демо-версії програми – вам навіть не доведеться її купувати, щоб оцінити її можливості. Спочатку переконайтеся, що RS NTFS Recovery дійсно впорається з відновленням ваших файлів, а потім оформляйте покупку. Якщо ви успішно переглянули видалені файли, існує гарантія їх відновлення!

Аналіз вмісту

Багато різновидів даних можуть бути успішно повернуті, навіть якщо вони знаходяться на ушкоджених чи форматованих накопичувачах. RS NTFS Recovery використовує контетно-залежний алгоритм аналізу вмісту відновлюваних файлів – аналізує всю поверхню запам’ятовуючого пристрою на додаток до сканування файлової системи. Спочатку RS NTFS Recovery знаходить і обчислює довжину кожного файлу, виявляючи відомі програмі структури, такі як заголовки файлів. Детальне сканування і надсучасні алгоритми аналізу зібраних даних дозволяють досягти найвищої точності відновлення. Виконуючи Content-Aware аналіз, RS NTFS Recovery забезпечує дивовижні темпи відновлення в найскладніших випадках.

Підтримка всіх файлових систем NTFS

RS NTFS Recovery підтримує будь-які об’єкти, відформатовані у всіх версіях NTFS, включаючи NTFS5. Всі 32-розрядні і 64-розрядні версії ОС Windows, Windows 8, 10 також підтримуються.

Для відновлення інформації з флешки або диска, відформатованих в системі NTFS, – скористайтеся програмою RS NTFS Recovery. Якщо ви працюєте в системі FAT, слід обирати RS FAT Recovery чи універсальний програмний комплекс RS Partition Recovery.

Можливості програми:
  • Відновлення даних з будь-яких типів жорстких дисків, USB-флешок і інших носіїв, що відформатовані в NTFS;
  • Швидке відновлення працездатності системи після збою, а також повернення інформації, загубленої з будь-яких причин – після атаки вірусів, форматування чи видалення комбінацією клавіш “Shift + Delete”.;
  • Реконструкція розділів диска навіть з високим ступенем пошкодження;
  • Можливість відновити необхідні файли в лічені секунди або детально просканувати збережену інформацію для вилучення всіх даних, доступних для відновлення;
  • Виправлення пошкоджених розділів і відтворення «з нуля» сильно пошкоджених логічних структур дисків;
  • Можливість «відкладеного відновлення» даних за допомогою віртуальних образів дисків;
  • Відновлення документів Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint та ін.), Документів Adobe Reader, файлів баз даних, цифрових зображень і фотографій будь-яких форматів, відео та аудіо файлів;
  • Підтримка популярних файлових систем NTFS / NTFS 4 / NTFS5, і популярних ОС Microsoft Windows, включаючи XP, 2003, Vista, 2008 Server і Windows 7, 8, 10.