Відновлення інформації
 
Відновлення документів
 
Відновлення електронних таблиць Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS

Відновлення електронних таблиць Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS

Результати багатогодинної роботи в Excel або OpenOffice втрачені? Зникло безліч таблиць? Диск випадково відформатований і всі потрібні файли видалені? RS Excel Recovery допоможе відновити таблиці всіх найбільш популярних форматів, включаючи Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS в лічені секунди!

Програма для електронних таблиць

Відновлення видалених електронних таблиць програмою

RS Excel Recovery

З RS Excel Recovery ви можете відновити таблиці в лічені секунди або виконати комплексний аналіз всієї поверхні диска, щоб знайти кожну таблицю, коли-небудь на ньому збережену. Навіть якщо диск був відформатований, якщо Windows відмовляє в доступі до нього, ви завжди можете використати RS Excel Recovery для аналізу диска і вилучення всіх потрібних таблиць.

ЗавантажитиРеєстрація

Прогресивні методи відновлення

RS Excel Recovery успадкував алгоритми відновлення даних від топових інструментів для відновлення програмного ряду компанії-розробника. Це дозволяє RS Excel Recovery з легкістю вирішувати навіть найскладніші проблеми, пов’язані з втратою даних. Використання Content-Aware аналізу дає можливість відновлювати таблиці, розташовані на відформатованих томах, перерозподілених дисках і віддалених розділах. Даний алгоритм застосовується для аналізу всіх типів дисків і карт пам’яті із зіпсованою файловою системою, що дозволяє відновлювати таблиці з пошкоджених і не читаються пристроїв.

Програма для відновлення електронних таблиць

Відновлення електронних таблиць Microsoft Excel і OpenOffice

RS Excel Recovery підтримує відновлення файлів у форматах XLS і XLSX, створених в будь-якій версії Microsoft Excel, а також файлів ODS, збережених в OpenOffice. Встановіть RS Excel Recovery, і лише одного цього інструменту буде достатньо для відновлення таблиць, створених у двох найбільш популярних додатках Office.

Гарантія успішного відновлення

Більшість інструментів для відновлення запропонують вам величезні списки з сотнями та тисячами файлів, які ви нібито зможете відновити. Але спробуйте повернути до життя один або декілька з них – і ви швидко зрозумієте, що фактичному відновленню підлягають лише деякі. Більшість файлів в подібних списках – це лише пошкоджені копії потрібних вам документів. На щастя, користувачам RS Excel Recovery не доводиться стикатися з такими ситуаціями. Цей інструмент автоматично виконує попередню перевірку цілісності кожного знайденого документа, кожного відновлюваного файлу. Якщо електронна таблиця пошкоджена або виявилася неповною, документ не проходить перевірку цілісності та не потрапляє в список відновлюваних файлів. В результаті користувач отримує «чистий» і короткий перелік документів, які будуть відновлені з гарантією 100%!

Попередній перегляд

RS Excel Recovery забезпечує можливість повнорозмірного попереднього перегляду відновлюваних таблиць за допомогою вбудованої програми перегляду. Інтегрований переглядач дозволяє побачити вміст документів і переконатися в їх цілісності перш, ніж вони будуть відновлені. Програма не залежить від роботи Microsoft Office або OpenOffice, тому ви зможете використовувати її, навіть якщо пакет програм Office в даний момент не встановлений на вашому комп’ютері.

Програма для відновлення електронних таблиць

Просто освоїти, легко використовувати

Ми розробляли RS Excel Recovery як інструмент, використовувати який зможе кожен. Не потрібно бути асом в комп’ютерних технологіях, щоб успішно працювати з нашим програмним забезпеченням. RS Excel Recovery оснащений повністю автоматизованим покроковим майстром, який дозволить вам вирішувати найскладніші завдання всього в кілька кліків. Це, однак, не означає що і «внутрішні» механізми роботи програми такі само прості. В основі її роботи – найновіші алгоритми відновлення даних, відомі сьогодні. І це дозволяє інструменту вирішувати найскладніші завдання по відновленню файлів навіть у тих випадках, коли інші програми просто безсилі!

Відновлення електронних таблиці з відформатованих, пошкоджених і недоступних дисків

Завдяки використанню алгоритму Content-Aware аналізу, RS Excel Recovery справляється з завданнями будь-якої складності. Відформатували диск або видалили розділ? Пошкоджена карта пам’яті, USB-флешка недоступна? Немає проблем! RS Excel Recovery виконає ретельний аналіз усього вмісту носія і відновить необхідні документи навіть якщо на пошкодженому диску повністю відсутня файлова система.

Робота з нестабільним обладнанням, несправними та зношеними жорсткими дисками

Якщо ваш жорсткий диск сильно зношений, використання звичайного інструмента для відновлення даних може привести до передчасного виходу носія з ладу через велику кількість операцій довільного доступу (сканування, читання даних). RS Excel Recovery захистить вас від цього, використовуючи спеціальний режим, розроблений для безпечного відновлення даних з фізично нестабільних пристроїв. В цьому режимі RS Excel Recovery просканує весь вміст пристрою протягом однієї тривалої та безперервної операції читання даних, зберігаючи зміст носія у вигляді окремого файлу – образу диска – на окремий здоровий пристрій. Після створення такого віртуального диска RS Excel Recovery буде продовжувати працювати з файлом образу. Оригінал, тобто пошкоджений фізичний пристрій, більше турбувати не доведеться.

Підтримка всіх пристроїв зберігання даних і більшості типів файлових систем

RS Excel Recovery допоможе успішно відновити таблиці з магнітних пристроїв зберігання даних і твердотільних накопичувачів, таких як жорсткі диски, SSD диски, USB-флешки, карти пам’яті та інші пристрої збереження даних. Ми протестували RS Excel Recovery на сотнях пристроїв для забезпечення максимальної сумісності.

RS Excel Recovery підтримує всі типи й версії FAT і NTFS, включаючи EXFAT і NTFS 5, і абсолютно всі версії Windows. Крім того, RS Excel Recovery дозволяє відновити таблиці з дисків з пошкодженою або повністю відсутньою файловою системою, а також з пристроїв, які були відформатовані та заново розбиті на розділи.

Можливості програми:

  • Відновлює файли форматів Microsoft Excel і OpenOffice (XLS, XLSX, ODS і деяких інших);
  • Відновлює зашифровані та стиснуті таблиці;
  • Відновлює таблиці, стиснуті в NTFS;
  • Відновлює таблиці з відформатованих FAT і NTFS розділів, відформатованих жорстких дисків і перерозподіленого дискового простору;
  • Відновлює таблиці з пошкоджених і недоступних носіїв;
  • Відновлює таблиці з магнітних жорстких дисків, SSD дисків, USB-флешок, карт пам’яті та інших видів носіїв;
  • Підтримує найбільш поширені типи файлових системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
  • Підтримує 32-бітні та 64 бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 і 2008 Server, Windows 7, 8, 10.
Чи була ця стаття корисною?
ТакНі

Comments are closed.

Залишити коментар