Відновлення електронних таблиць Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS

Результати багатогодинної роботи в Excel або OpenOffice втрачені? Зникло безліч таблиць? Диск випадково відформатований і всі потрібні файли видалені? RS Excel Recovery допоможе відновити таблиці всіх найбільш популярних форматів, включаючи Excel XLS / XLSX і OpenOffice ODS в лічені секунди!

Відновлення видалених електронних таблиць програмою

RS Excel Recovery

З RS Excel Recovery ви можете відновити таблиці в лічені секунди або виконати комплексний аналіз всієї поверхні диска, щоб знайти кожну таблицю, коли-небудь на ньому збережену. Навіть якщо диск був відформатований, якщо Windows відмовляє в доступі до нього, ви завжди можете використати RS Excel Recovery для аналізу диска і вилучення всіх потрібних таблиць.

ЗавантажитиРеєстрація

Прогресивні методи відновлення

RS Excel Recovery успадкував алгоритми відновлення даних від топових інструментів для відновлення програмного ряду компанії-розробника. Це дозволяє RS Excel Recovery з легкістю вирішувати навіть найскладніші проблеми, пов’язані з втратою даних. Використання Content-Aware аналізу дає можливість відновлювати таблиці, розташовані на відформатованих томах, перерозподілених дисках і віддалених розділах. Даний алгоритм застосовується для аналізу всіх типів дисків і карт пам’яті із зіпсованою файловою системою, що дозволяє відновлювати таблиці з пошкоджених і не читаються пристроїв.

Відновлення електронних таблиць Microsoft Excel і OpenOffice

RS Excel Recovery підтримує відновлення файлів у форматах XLS і XLSX, створених в будь-якій версії Microsoft Excel, а також файлів ODS, збережених в OpenOffice. Встановіть RS Excel Recovery, і лише одного цього інструменту буде достатньо для відновлення таблиць, створених у двох найбільш популярних додатках Office.

Гарантія успішного відновлення

Більшість інструментів для відновлення запропонують вам величезні списки з сотнями та тисячами файлів, які ви нібито зможете відновити. Але спробуйте повернути до життя один або декілька з них – і ви швидко зрозумієте, що фактичному відновленню підлягають лише деякі. Більшість файлів в подібних списках – це лише пошкоджені копії потрібних вам документів. На щастя, користувачам RS Excel Recovery не доводиться стикатися з такими ситуаціями. Цей інструмент автоматично виконує попередню перевірку цілісності кожного знайденого документа, кожного відновлюваного файлу. Якщо електронна таблиця пошкоджена або виявилася неповною, документ не проходить перевірку цілісності та не потрапляє в список відновлюваних файлів. В результаті користувач отримує «чистий» і короткий перелік документів, які будуть відновлені з гарантією 100%!

Попередній перегляд

RS Excel Recovery забезпечує можливість повнорозмірного попереднього перегляду відновлюваних таблиць за допомогою вбудованої програми перегляду. Інтегрований переглядач дозволяє побачити вміст документів і переконатися в їх цілісності перш, ніж вони будуть відновлені. Програма не залежить від роботи Microsoft Office або OpenOffice, тому ви зможете використовувати її, навіть якщо пакет програм Office в даний момент не встановлений на вашому комп’ютері.

Просто освоїти, легко використовувати

Ми розробляли RS Excel Recovery як інструмент, використовувати який зможе кожен. Не потрібно бути асом в комп’ютерних технологіях, щоб успішно працювати з нашим програмним забезпеченням. RS Excel Recovery оснащений повністю автоматизованим покроковим майстром, який дозволить вам вирішувати найскладніші завдання всього в кілька кліків. Це, однак, не означає що і «внутрішні» механізми роботи програми такі само прості. В основі її роботи – найновіші алгоритми відновлення даних, відомі сьогодні. І це дозволяє інструменту вирішувати найскладніші завдання по відновленню файлів навіть у тих випадках, коли інші програми просто безсилі!

Відновлення електронних таблиці з відформатованих, пошкоджених і недоступних дисків

Завдяки використанню алгоритму Content-Aware аналізу, RS Excel Recovery справляється з завданнями будь-якої складності. Відформатували диск або видалили розділ? Пошкоджена карта пам’яті, USB-флешка недоступна? Немає проблем! RS Excel Recovery виконає ретельний аналіз усього вмісту носія і відновить необхідні документи навіть якщо на пошкодженому диску повністю відсутня файлова система.

Робота з нестабільним обладнанням, несправними та зношеними жорсткими дисками

Якщо ваш жорсткий диск сильно зношений, використання звичайного інструмента для відновлення даних може привести до передчасного виходу носія з ладу через велику кількість операцій довільного доступу (сканування, читання даних). RS Excel Recovery захистить вас від цього, використовуючи спеціальний режим, розроблений для безпечного відновлення даних з фізично нестабільних пристроїв. В цьому режимі RS Excel Recovery просканує весь вміст пристрою протягом однієї тривалої та безперервної операції читання даних, зберігаючи зміст носія у вигляді окремого файлу – образу диска – на окремий здоровий пристрій. Після створення такого віртуального диска RS Excel Recovery буде продовжувати працювати з файлом образу. Оригінал, тобто пошкоджений фізичний пристрій, більше турбувати не доведеться.

Підтримка всіх пристроїв зберігання даних і більшості типів файлових систем

RS Excel Recovery допоможе успішно відновити таблиці з магнітних пристроїв зберігання даних і твердотільних накопичувачів, таких як жорсткі диски, SSD диски, USB-флешки, карти пам’яті та інші пристрої збереження даних. Ми протестували RS Excel Recovery на сотнях пристроїв для забезпечення максимальної сумісності.

RS Excel Recovery підтримує всі типи й версії FAT і NTFS, включаючи EXFAT і NTFS 5, і абсолютно всі версії Windows. Крім того, RS Excel Recovery дозволяє відновити таблиці з дисків з пошкодженою або повністю відсутньою файловою системою, а також з пристроїв, які були відформатовані та заново розбиті на розділи.

Можливості програми:

  • Відновлює файли форматів Microsoft Excel і OpenOffice (XLS, XLSX, ODS і деяких інших);
  • Відновлює зашифровані та стиснуті таблиці;
  • Відновлює таблиці, стиснуті в NTFS;
  • Відновлює таблиці з відформатованих FAT і NTFS розділів, відформатованих жорстких дисків і перерозподіленого дискового простору;
  • Відновлює таблиці з пошкоджених і недоступних носіїв;
  • Відновлює таблиці з магнітних жорстких дисків, SSD дисків, USB-флешок, карт пам’яті та інших видів носіїв;
  • Підтримує найбільш поширені типи файлових системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
  • Підтримує 32-бітні та 64 бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 і 2008 Server, Windows 7, 8, 10.