Повернути видалені файли з програмою RS File Recovery

Повернути видалені файли дійсно просто. Переконайтеся в цьому, завантаживши та встановивши програму RS File Recovery. Покрокове відновлення інформації зможе освоїти навіть недосвідчений користувач завдяки докладним інструкціям, які ви зможете побачити в кожному новому вікні програми.

Скриншоти до програми

RS File Recovery

допоможуть вам до безпосереднього знайомства з програмою оцінити простоту і зручність роботи з даним програмним забезпеченням. Отже, завантажте і встановіть програму RS File Recovery, щоб почати роботу з відновлення втрачених даних. Зверніть увагу, що утиліту не можна встановлювати на диску або в розділі, в яких містилася відновлювана інформація.

Завантажити Реєстрація

Після інсталяції програмного забезпечення в головному вікні програми виберіть диск, з якого бажаєте відновити файли. Якщо програмі потрібно буде сканувати великі обсяги інформації, це може зайняти деякий час.

Після закінчення сканування вказаних дисків всі виявлені в них файли будуть відображені у вікні зі стандартним інтерфейсом «Провідника».

Щоб задати певні параметри пошуку видалених файлів або знайти та відновити тільки деякі з втрачених документів, ви можете скористатися «Майстром відновлення». Крім того, «Майстер» дозволяє відновлювати інформацію в повністю автоматичному режимі. Вам залишається виконати лише кілька найпростіших дій.

Дізнатись про  Як відновити дані з RAW диска?

Виберіть розділ або фізичний диск для сканування.

У наступному вікні можна вибрати тип сканування диска, який ви вважаєте за необхідне використовувати у вашій конкретній ситуації.

Також «Майстер відновлення» дозволяє шукати документи за допомогою фільтра. Тобто ви зможете відновити тільки ті файли, які вам дійсно необхідні, і не витрачати час на пошук усіх документів, які коли-небудь були видалені з відповідного диска.

У додаткових опціях фільтра ви можете задати ще кілька певних параметрів, які також скоротять область пошуку і зроблять процес відновлення файлів швидким і раціональним.

Після сканування диска в окремому вікні ви побачите всі виявлені на ньому файли з прогнозом можливості відновлення. Кожен з них буде доступний в попередньому перегляді, а після покупки програми ви зможете зберегти всі необхідні вам документи. Зауважте, якщо ви спочатку виконали сканування диска і тільки потім придбали програму, повторно сканувати диск вже не доведеться. Досить буде ввести реєстраційний ключ при збереженні необхідних вам відновлених файлів.

У наступному вікні виберіть один зі способів збереження відновлених файлів. Краще, якщо дані будуть збережені не на тому ж диску, з якого відбувається відновлення.

Дізнатись про  Програма для відновлення пошкоджених файлів

Зберегти відновлені файли на жорсткий диск.

Записати відновлені файли на CD або DVD диск.

Comments are closed.