Програма для відновлення даних Linux в Windows

Потрібно отримати доступ до розділів файлової системи Linux Ext4, Btrfs або Zfs під операційною системою Windows? Бажаєте виконати відновлення даних із розділу ext4 із зовнішнього жорсткого диска?

Відновлення даних із Linux-розділів програмою

RS Linux Recovery

Спеціально розробленою для роботи з файловими системами Ext2/3/4, ReiserFS, XFS, UFS, Btrfs або Zfs. Програма дозволяє у звичному для користувачів Windows-інтерфейсі отримати доступ як до існуючих, так і до видалених файлів та паків операційних систем Linux, Unix, FreeBSD, OpenBSD або Solaris, працюючи під Windows.

Завантажити Купити Посібник

Універсальний інструмент працює під будь-якою версією Windows, дозволяє як читати, так і відновлювати дані з жорсткого диска, флешки, відформатованої для роботи в LINUX, або зовнішнього диска, на якому було встановлено операційну систему.

Простий спосіб відновити дані

Вбудований майстер всього за 3 кроки допоможе відновити дані після випадкового видалення, форматування, перерозмітки жорсткого диска. Ретельне сканування диска дозволить відновити втрачені дані у разі помилки таблиці розділів або пошкодження секторів.

Попередній перегляд файлів, що відновлюються

Функція попереднього перегляду дозволить швидше знайти потрібні документи, фотографії або архіви, які потрібно відновити або скопіювати.

Після аналізу носія інформації ви зможете переміщатися каталогами і переглядати вміст файлів.

Безпечне відновлення з образу диска

Якщо ви хвилюєтесь, що проблемний диск може остаточно вийти з ладу буквально в процесі відновлення, використовуйте функцію створення образу диска. Це – ідеальний механізм безпечного порятунку даних на носіях, схильних до збоїв, і на дисках, які можуть раптово відмовити. Після створення віртуального образу диска програма, відновлюючи структури та файли, буде звертатися вже не до носія, а до його точної копії – образу.

Можливість програми:

  • Повернення даних, втрачених після форматування або видалення логічного розділу;
  • Реконструкція розділів, пошкоджених після збою живлення або обладнання, системного збою або з інших причин;
  • Відновлення інформації з дисків HDD будь-яких типів, а також з будь-яких видів змінних носіїв;
  • Відновлення даних з образів та дисків віртуальних машин форматів: *.dsk, *.hdd, *.vdi, *.vhd, *.vhdx, *.vmdk;
  • Виправлення пошкоджених розділів та відтворення «з нуля» сильно пошкоджених логічних структур дисків;
  • Можливість «відкладеного відновлення» даних за допомогою віртуальних образів дисків;
  • Відновлення документів Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint та ін.), документів Adobe Reader, файлів баз даних, цифрових зображень та фотографій будь-яких форматів, відео та аудіо файлів;
  • Підтримка популярних файлових систем exFAT / FAT / XFS / UFS / ReiserFS / Ext2/3/4 / Btrfs / Zfs