Відновлення документів Word Doc / Docx, Adobe PDF і форматах OpenOffice ODT

Видалили документ або втратили файли після збою системи? Випадково відформатували жорсткий диск або флешку і згадали, що на них були збережені важливі документи? Чи не можете знайти потрібні файли після системного збою або перевстановлення Windows? RS Word Recovery допоможе відновити документи в форматах Word DOC / DOCX, Adobe PDF, OpenOffice ODT, навіть якщо ситуація здається безнадійною!

Відновлення документів зі здорових і пошкоджених дисків

RS Word Recovery

Програма RS Word Recovery розроблялася спеціально для розв’язання найскладніших питань, пов’язаних з відновленням даних з відформатованих розділів, перерозподілених дисків, пошкоджених і недоступних носіїв. Працюючи в режимі Швидкого відновлення, RS Word Recovery поверне вам недавно видалені файли в лічені секунди.

Завантажити Реєстрація

Складні алгоритми відновлення

RS Word Recovery успадкував механізми відновлення даних від топових інструментів програмної лінійки розробника. Завдяки чому він справляється навіть з найскладнішими завданнями, пов’язаними з відновленням документів з пошкоджених, відформатованих і недоступних носіїв із зіпсованою файловою системою і пошкодженими таблицями розділів. У режимі Глибокого аналізу програма сканує всю поверхню диска, перевіряючи відповідність даних, зчитуваних з носія, інформації вбудованої бази даних відомих форматів (стандартних підписів файлів). Виявивши відомі підписи файлів, RS Word Recovery проаналізує наявні дані, вирахує розміри та визначить точне розташування файлу.

Відновлює документи Word, Adobe PDF і OpenOffice

RS Word Recovery відновлює файли в широкому діапазоні форматів, включаючи документи, створені в усіх версіях Microsoft Word (DOC, DOCX, RTF і т.д.), Adobe PDF і OpenOffice ODT файли. Тобто щоб відновити безліч документів різних форматів, тепер потрібен лише один інструмент – RS Word Recovery!

Ні — безладу! Ви повинні бачити, що відновлюєте!

На відміну від інших інструментів відновлення, що захаращують свої списки відновлюваних файлів тисячами пошкоджених записів, які насправді зовсім не підлягають відновленню, RS Word Recovery відображає у вікні результатів лише документи, які успішно пройшли автоматичну перевірку цілісності. Завдяки цьому ви побачите «чистий» і короткий перелік відновлюваних файлів, а значить, зорієнтуватися в результатах роботи програми буде простіше, і потрібні документи будуть знайдені та відновлені набагато швидше.

Наша гарантія

Наша мета — задоволений клієнт. Тому ми гарантуємо, що кожен файл, який ви побачите в списку відновлюваних документів, буде насправді повністю відновлений, і ви зможете відкрити його за допомогою відповідної програми (Microsoft Word, Adobe Acrobat або OpenOffice). Кожен документ, який додається до списку файлів, що підлягають відновленню, попередньо проходить комплексну перевірку цілісності. Зіпсовані, пошкоджені й частково змінені файли не пройдуть перевірку і не будуть відображатися в списках, щоб не плутати користувача.

Крок за кроком

RS Word Recovery вирішує найскладніші завдання з відновлення даних при мінімальній участі користувача. Завдяки повністю автоматизованому покроковому майстру RS Word Recovery процес відновлення здасться вам на диво простим. Ви лише вкажете розташування видалених документів на диску, виберете режим відновлення (максимально швидко або максимально якісно), почекаєте, поки програма завершить сканування, і виберете документи, які будуть відновлені. От і все! Потрібні розширені можливості відновлення? Вони також доступні!

Розширені функції відновлення

Збираєтеся відновити сильно пошкоджений, зношений або фізично нестійкий жорсткий диск? RS Word Recovery пропонує спеціальний розширений режим відновлення, що мінімізує кількість операцій читання, а значить і ймовірність нанесення додаткових ушкоджень носію. В цьому режимі RS Word Recovery зчитує весь вміст пристрою протягом лише однієї довгої операції читання, створюючи точну копію-образ відновлюваного носія. Потім програма відновить необхідні документи вже з новоствореного віртуального образу диска, не звертаючись більше до оригінального пристрою.

Перегляд файлів перед відновленням

RS Word Recovery має функцію повнорозмірного перегляду відновлюваних файлів. Завдяки вбудованій програмі перегляду ви можете побачити потрібні файли ще до того, як вони будуть відновлені! Робота переглядача не залежить від зовнішніх компонентів, і не вимагає установки Microsoft Office, Adobe Acrobat Reader або OpenOffice.

Відновлення документів з усіх видів носіїв, підтримка всіх типів файлових систем

RS Word Recovery використовує ті ж алгоритми відновлення даних, що і передові інструменти, розроблені компанією. Програма володіє безпрецедентною сумісністю з усіма видами пристроїв зберігання даних і всіма типами файлових систем. Підтримується відновлення з жорстких дисків і SSD дисків, з усіх видів карт пам’яті та USB-флешок. Робота інструменту була протестована на більш ніж ста різних пристроях.

Можливості програми:

  • Відновлює файли форматів Microsoft Word, Adobe PDF і OpenOffice (DOC / DOCX, PDF, RTF, ODT і так далі);
  • Відновлює зашифровані та стиснуті документи;
  • Відновлює документи, стиснуті в NTFS;
  • Відновлює документи з відформатованих FAT і NTFS розділів і відформатованих жорстких дисків;
  • Відновлює документи з пошкоджених і недоступних носіїв;
  • Відновлює документи з жорстких дисків, SSD дисків, флешок, карт пам’яті й всіх інших типів носіїв;
  • Підтримує найбільш популярні файлові системи, включаючи EXFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS 5;
  • Підтримує всі 32-бітні та 64-бітні версії Microsoft Windows XP, Vista, 2003 і 2008 Server, Windows 7, 8, 10.