Відновлення флешки після форматування

Не знаєте, як відновити флешку після форматування чи видалення розділу? Очистили флешку, але забули зберегти з неї важливу інформацію? Вміст флешки не відображається, а система пропонує відформатувати її?

Відновлення флешки після форматування програмою

RS Partition Recovery

При використанні спеціального та ефективного програмного засобу, відновлення флешки стане простою задачею, яка під силу навіть не досвідченому користувачеві. Утиліта RS Partition Recovery була розроблена спеціально для самостійного відновлення даних після форматування, видалення або втрати важливих даних через програмний збій чи вірусну атаку.

Завантажити Реєстрація Скриншоти

Програма RS Partition Recovery допоможе відновити дані з будь-яких накопичувачів (флешок, карт пам’яті, HHD та SSD дисків тощо) та відтворювати їх логічну структуру. Утиліта проведе ретельне сканування тих даних, що лишились, а також проведе швидкий процес відновлення в початковому вигляді.

Попередній перегляд відновлюваних файлів

RS Partition Recovery обладнаний функцією попереднього перегляду, яка надає можливість переглядати зміст відновлюваних накопичувачів та конкретних файлів у реальному часі. Це значно спрощує пошук та відновлення, а також дозволяє оцінити можливості RS Partition Recovery навіть при використанні безкоштовної демонстративної версії.

Дізнатись про  Відновлення логічних розділів з пошкоджених жорстких дисків

Віртуальні образи дисків – безпечне відновлення даних

RS Partition Recovery також має спеціальну функцію створення віртуальних образів жорстких дисків та інших запам’ятовуючих пристроїв. Завдяки цьому Ви зможете зняти точну копію свого накопичувача, що зробить подальший процес відновлення повністю безпечним. Це дозволяє не тільки дістати максимум з проблемного диска, а ще й займатися процесом відновлення в будь-який зручний час, не переймаючись за можливість перезапису видалених файлів.

Програма підтримує всі види операційних та файлових систем Microsoft Windows, а також зможе відновити дані у повному обсязі, незалежно від типу та виробника запам’ятовуючого пристрою.

Можливості програми:
  • Відновлення даних, що були втрачені після форматування або очищення флешки чи карти пам’яті;
  • Відновлення флешок, пошкоджених в результаті збоїв з живленням, проблем з обладнанням або що втратили дані з інших причин;
  • Можливість відновлення даних з будь-яких запам’ятовуючих пристроїв, незалежно від моделі та виробника;
  • Повернення цінної інформації з пошкоджених накопичувачів та проблемних розділів;
  • Можливість відновлення логічної структури накопичувача «з нуля»;
  • Швидке та безпечне відновлення у будь-який час завдяки функції створення віртуального образу диску;
  • Відновлення усіх типів файлів, включаючи документи, фотографії, відео, компоненти програм та інші дані усіх типів;
  • Підтримується робота з файловими системами exFAT / FAT 16 / FAT 32 / NTFS / NTFS 4 / NTFS5.
  • Підтримується робота з усіма розповсюдженими операційними системами MS Windows XP, 2003, Vista, 2008 Server и Windows 7, Windows 10 тощо.
Дізнатись про  Як користуватися RS Photo Recovery

Comments are closed.