Нові можливості в програмах для відновлення даних

Компанія Recovery Software оновила версії основного комплекту програмного забезпечення для відновлення даних. Окрім покращення пошукових і аналітичних алгоритмів для термінового відновлення файлів після видалення, форматування або пошкодження, користувачі отримали можливість проводити сканування відновлюваних файлів і зберігати результати. Це дозволяє проводити або продовжувати процес відновлення даних в будь-який час.

Якщо Ви випадково видалили файл чи відформатували USB флешку, кожен з продуктів Recovery Software здатен негайно відновити дані в повному обсязі. Але коли користувачу потрібно відновити ціле дерево каталогів з великою кількістю файлів, після вірусної атаки або пошкодження жорсткого диска, цей процес може зайняти до декількох годин (в залежності від розміру і заповнення накопичувача). Для забезпечення максимальної швидкості та ефективності відновлення в усі продукти Recovery Software була додана можливість зберігати результати як швидкого так і глибокого аналізів. Ця функція дозволяє перевірити накопичувач лише один раз і не витрачати час на нові аналізи в процесі відновлення великої кількості інформації.

RS Partition Recovery, RS File Recovery, RS Photo Recovery, RS Photo Recovery, RS Office Recovery та інше програмне забезпечення від Recovery Software обладнанні функцією збереження результатів аналізів, тому для швидкого відновлення файлів не треба кожного разу проводити тривалий процес пошуку видалених даних.

Дізнатись про  Відновлення даних з Recovery Software: нові функції та можливості

Окрім цього, з останнім оновленням усі програми Recovery Software отримали:

  • Прискорення процесів швидкого та повного аналізів;
  • Покращення швидкості роботи програм з новими 64-бітними процесорами та оперативною пам’яттю.
  • Виправлення дрібних недоліків в роботі усіх програм.

На нашому сайті вже доступні до завантаження оновленні демонстративні версії усіх програм Recovery Software. Оцінити оновлення і нові можливості можна вже зараз.

Comments are closed.